Elvis Lācis

Esmu 23 gadus jauns fotogrāfs, video operators, režisors un montētājs.

Ar fotografēšanu jau nodarbojos teju 10 gadus, bet tikai kādus 4 gadus to daru profesionālā līmenī. Mācoties Ogres Tehnikā es studēju un pabeidzu interjera dizainu. Šī nozare man ļoti iemācīja radīt attēlu un veidot kompozīciju, saprast telpu kā kopumu un ļoti daudz apguvu zināšanas par krāsu tonalitātēm un dažādām lietām, kas šobrīd darba laukā ļoti noder. Kā sacīt -jāsaka praktiskais darbs ir labākais veids kā attīstīt sevi.

Ja runājam par fotografēšanu tad man vairāk patīk fotografēt cilvēkus, portreti, un izmantot dažādus paņēmienus, lai fotogrāfiju rezultāta padarītu interesantāku un tajā parādītu vairāk detaļu.

Ar video esmu diezgan daudzpusīgs, filmēju kāzas, soc. tīklu reklāmas, dažādu pasākumu atskati, taču viena lieta ko visvairāk patīk filmēt ir deja. Jo deja ir kustība ar kuras palīdzību var izteikt stāstu. Pats vienmēr esmu gribējis iemācīties dejot vairāk kaut ko par valsi, bet nu labāk tomēr patīk filmēt deju.

Kad mācījos Ogrē, apbalvojumi bija ļoti daudz, visi bija saistība ar fotografēšanu un dalību kaut kur saistībā ar šo tēmu. Šobrīd arī esmu pabeidzis Latvijas Kultūras koledžu, ar augstāko izglītību kultūras menedžmentā kuram klāt vel nāca fotogrāfa specialitāte.

Manas fotogrāfijas ir reāli krāsainas… ļoti, man patīk krāsas jo krāsas ir emocijas. Esmu diezgan emocionāls cilvēks, ne jau tā, ka raudu vai kas tāds, bet man patīk izlikt un ielikt kaut kur emocijas. Arī uz video, es veidoju dinamisku kustību attēlā, jo tas palīdz man pašam vairāk parādīt sevi.

Mūsdienās būt ar kaut ko orģinālam ir diezgan sarežģīti. Taču manā gadījumā es varētu atšķirties ar dinamiku attēlā. Man patīk brīvība, tas arī ir tas, ko cenšos panākt. Spilgtas krāsas, pēdējos 3 gadus esmu pamanījis ka 70% kāzu fotogrāfi izmanto vienus un tos pašus toņus un tonalitātes. Kāzas bildēju jau vairāk kā 3 gadus. Es cenšos iet tieši visam pretī nevis sekot līdz vadlīnijām.  Veidoju pats savu redzējumu uz pasauli.

Tehnika:

Aptuveni 7 gadus strādāju ar “Nikon” tehniku, taču par cik es filmēju vairāk kā fotografēju, es izvēlējos pāriet uz “Sony a7r i”  drīzumā jau grasos mainīt uz “Sony a7r ii”. “Sony” tehnika ir spēcīgāka nekā “Nikon”.

VIDEO

CENA

Pēc iepriekšējas vienošanās.

INFO

Elvis Lācis

Kāzas, produkti, sports

Foto, video, montāža, specefekti,

Mob.+37127439434

E – pasts: [email protected]

FOTO