bērnu ballītes

Bērnu Ballītes

Piedāvājam dažādas bērnu ballīšu programmas sagatavotas speciāli tieši jūsu un bērna velmēm, tā lai šī diena viņa dzīvē kļūtu patiesi par vienu no labākajām. Spējam iejusties ikvienā animācijas tēlā pēc jūsu pasūtijuma, bet labākais, ko varam piedāvāt ir mūsu supervaroņi, kas ir patiesi stipri, izpilda dažādus akrobātiskus trikus un spēj iemācīt pavisam neilgā laikā to arī jūsu bērnam. Parūpēsimies, lai jūsu bērns šajā dienā tiešām sajustos īpašs un ievērtos un to paveiks mūsu superīgie vadītāji, kas spēj pielāgoties ikvienai situācijai un vienmēr būs jautrā omā. Mēs varam noorganizēt ballītes vietu vai doties izbraukumā pie jums! Mēs piedāvājam arī dekorēšanu, bērnu sejiņu apgleznošanu, gliteru tetovējumus, balonu figuriņas un organizēt radošās darbnīcas.

Dekorācijas

Bērnu ballītē noteikti nedrīkst aizmirst arī par vizuālo izskatu bērni to noteikti novērtēs – viņiem īpaši būtiski ir baloni, trauki ar multfilmu varoņu uzdruku, virtenes un krāsas, to visu varam nodrošināt pēc jūsu pašu gaumes.

 Ēdiens

Bērni ballītes parasti ir ļoti izvēlīgi, tāpēc uz ballīti iesakām sarūpēt pēc iespējas lielāku ēdiena izvēli, bet ja nevēlaties to darīt paši, tad noteikti mēs par to varam parūpēties.  Ēdiena pasniegšanu var organizēt arī meistarklases veidā, kuras laikā bērni paši iemācas pagatavot garšīgus ēdienus, piemēram, saldējumu vai pankūkas, ko paši pēc tam arī var apēst.

Ja tomēr esi izvēlējies pats organizēt un vadīt savam bērnam ballīti, tad mēs noteikti varam padalīties ar savu bērnu ballīšu spēļu un rotaļu krājumu

FOTO

CENAS

50€/2h 1 vadītājs + ceļa izdevumi no Rīgas:

Līdz 10km 10€
Līdz 30km 15€
Līdz 50km 20€
Līdz 100km 25€
Līdz 150km 30€
Līdz 200km 40€

INFO

Ballīšu organizators
Betmens

Mob.+371 28286375

E – pasts: [email protected]

VALODA

Bērnu ballītes tiek vadītas latviešu, krievu un angļu valodā.

ANIMĀCIJAS TĒLI

Piedāvājam vairāk nekā 100 dažādus animāciju tēlus, esam pārliecināti, ka spēsim piemeklēt jums atbilstošāko, lai tas iederētos ballītes tematikā.

VIDEO

TEMATISKĀS BALLĪTES

PIEAUGUŠIE BĒRNI – FIZIKAS EKSPERIMENTU ŠOVS

Fizikas ekspermenti, priekšnesums, šovs, skatītāju iesaistīšana, izklaide. Fizikas eksperimenti bērnu dzimšanas dienas ballītē vai pieaugušo korporatīvajā pasākumā noteikti spēs pārsteigt gan lielus gan mazus.

Burbuļu ballīte

VALDMAN EVENTS – BURBUĻU BALLĪTE

Aizraujoši triki, kas nepadodas gravitācijas likumiem, uguns un dūmu burbuļi, milzīgi tuneļi un neona maģija iekaros jūsu sirdis un uzdāvinās viskošākās un neaizmirstāmās emocijas.

BĒRNU SEJIŅU APGLEZNOŠANA

Bērnu sejiņu apgleznošanu, kas bērnu pārvērš par tā vismīļāko varoni. Plaša krāsu, spīdumu, dekoratīvo akmentiņu un zīmējumu izvēle.

ZIEMASSVĒTKU VECĪTIS

Radīs īpašu atmosfēru, lai uz kurieni dotos, jo vienmēr nāk sirsnīgs, priecīgs un pilns ar laimi, kurā vēlas dalīties ar citiem.

BEROLLS – SALDĒJUMA BALLĪTE

Saldējuma ballīte bērniem būs salds piedzīvojums, iespējams pagatavot ar gandrīz jebkādu garšu pēc jūsu izvēles. Veselīgāka dzīves veida piekritējiem piedāvājam rullīšus ar dažādām augļu garšām. Saldumu mīļiem iesakām nogaršot kādu no mūsu klasiskajām garšām – Kinder vai Oreo.

PICU BALLĪTE

Smieklīga, bet ļoti profesionālā ir picu ballīte, tā laikā bērni varēs iepazīties ar to kā tiek gatavotas garšīgās picas kā arī mūsu picu meistars tevi pārsteigs ar dažādiem trikiem. Gatavosim kopā, taisīsim trikus kopā un pēc tam arī garšīgi varēsim baudīt kopā paveikto darbu.

BALLĪTE AR DR. HAŠTAG

Kas ir Dr. Haštags? Tas ir amizantais un jautrais izgudrotājs, kas jau ilgus gadus vada bērnu balites. Ar Bērniem viņš atrod vislabāko kontaktu, jo no bērniem var smelties savas idejas. “Nekas nav neiespējams”. saka Dr. Haštags.