PRIEKŠNESUMI UN ŠOVU PROGRAMMAS

bigshow.lv-sovu-programmas

Latvijas labākās šovu programmas un priekšnesumi ar pieredzējušiem māksliniekiem – atliek tik izvēlēties savu!

Meklē šovu programmu savam pasākumam?

ŠOVA KOMANDA “STREET WARRIORS” – AKROBĀTIKAS ŠOVS

Baltijas šova komandu “Street Warriors” veido 3 atraktīvi puiši un 3 meitenes, kas profesionāli sniedz akrobātikas, deju priekšnesumus un šovaprogrammas. Izpilda vēl neredzētus un elpu aizraujošus trikus. Skatītājus spēs priecēt netikai ar savu vērienīgo šovu, bet arī iekustināt un iemācīt trikus skatītājiem!

DEJU STUDIJA “DREAMTEAM” – LED ŠOVS

Studijas 4 gadu ilgajā pastāvēšanas laikā esam sevi pierādījušas kā karsējmeitenes lielākajos Latvijas sporta pasākumos un maratonos, Go – Go dejotājas klubos, kā arī uzstājušās dažāda tipa privātos un publiskos pasākumos ar saviem deju šoviem. Mūsu meitenes ir arī 2015. – 2017. gada sezonas oficiālās Drift Latvia dejotājas, 2016. un 2017. gada Lattelecom Marathon karsējmeitenes.

RTU CHEERLEADING TEAM – KARSĒJU ŠOVS

Nē, šis nav klasiskais karsēju priekšnesums ar meitenēm, kuras varam redzēt spēles laukumu malā kā spēlētāju atbalstītājas. RTU cheerleading team ir pirmā un vienīgā profesionālā karsējkomanda Latvijā. Karsēju sports ir vizuāli aizraujošs un ekstrēms sporta veids, gaisā tiek veidotas 3 stāvīgas piramīdas un cilvēki lidināti galvu reibinošos augstumos. Spēcīga komanda, kuras sastāvā ir netikai meitenes, bet arī puiši.

“SUPER PARTY” – TRANSFORMERU ŠOVS

Kompānija Super Party nodarbojas ar bērna izklaides sfēru un vienmēr cenšas atrast kaut ko jaunu un interesantu! Bērni ir neparasti un svētki tiem nepieciešami arī neparasti. Mēs pilnveidojam savas programmas un pasākumus tā, lai bērniem būtu inetesanti, jo mūsu pasākumos bērni (un vecāki) nekad nestāv uz vietas, bet aktīvi piedalās pasākumā un kārtīgi iztrakojas iemīļoto dziesmu pavadījumā.

ZANNA KONOVALONOKA – DTO POLE DANCE & FITNESS

DTO Pole Dance & Fitness studio un Zanna Konovalonoka piedāvā savus priekšnesums kā enerģijas spridzekli pasākumam vai ballītei. Mūsu dejotāja spēs apburt Jūs un Jūsu viesus ar savu harizmu un prasmi aizraut. Mēs piedāvājam Pole Dance –akrobatikas priekšnesumu. Graciozās kustibas, griezieni kā arī galvu reibinošiem trikus.

Santehniķi - priekšnesums - Big Show

“SANTEHNIĶI” – MUZIKĀLS ŠOVS

Duets ”Santehniķi” ir vienīgā šāda veida apvienība, kas ir izveidojuši neredzētu un interesantu instrumentu, kuru paši nosaukuši par TRUBAFONU. Sniedzam muzikālus priekšnesumus visām vecuma grupām. Šovos ir iekļautas dziesmas sākot no klasikas beidzot ar mūsdienu hītiem. Ja meklē, nestandarta priekšnesumu vai , ko patiešām unikālu šī būs īstā izvēle.

FLYTIE – BĀRMEŅU ŠOVS

“FLYTIE” ir bārmeņu komanda, kura ar savu servisu piešķirs Jūsu pasākumam īpašu gaisotni. Piedaloties starptautiskos bārmeņu konkursos un organizējot dažādus pasākumus, esam ieguvuši lielu pieredzi šajā jomā. Izvēloties bārmeņu šovu tā būs lieliska iespēja redzēt iespaidīgus trikus un arī baudīt garšīgus dzērienus gala rezultātā.

 

bigshow.lv zumba fitness - Kristīne Rubene

KRISTĪNE RUBENE – ZUMBA FITNESS

Zumba fitness – ballīte, pozitīvas emocijas, mirdzošas acis, lieliska latino un pasaules hītu mūzika, kas tiek saskaņota arī ar katru kustību. Zumba noteikti ir labs līdzeklis pret nogurumu un stresu. Laigan ir steriotips, ka zumba fitness vairāk paredzēta ir sievietēm, vēlamies teikt, ka tā galīgi nav. Zumba ir priekš visiem un tā noteikti visus vieno.

bigshow.lv Edžus un Ieva ar burvju un iluzionistu trikiem

EDŽUS UN IEVA – BURVJU MĀKSLINIEKI

Burvju mākslinieki Edžus un Ieva ir gatavi pārsteigt un liks brīnīties.Roku veiklība un gaumīgs humors, kas sasmidinās bērnus un arī pieaugušos. Ļoti brīvi pielagojas dažādām audiorijām un situacijām citiem vārdiem lieliski iederēsies korporatīvos pasākumos, dzimšanas dienās, kāzās, bērnu ballītēs vai jebkura veida pasākumā, kuru vien varat iedomāties.

PIEAUGUŠIE BĒRNI – FIZIKAS EKSPERIMENTU ŠOVS

Fizikas eksperimenti skatītājus pārsteigs ar dažādām fizikas teorijām, kuras lielāko daļu esam apguvuši skolā, bet šo dullo zinātnieku izpildijumā viņiem izdosies radīt zilus brīnumus, hummora pilnu un elpu aizraujošu priekšnesumu, šovu ar skatītāju iesaistīšanu. Fizikas eksperimenti bērnu dzimšanas dienas ballītē vai pieaugušo korporatīvajā pasākumā.

Iespaidīgs uguns šova priekšnesums no profesionāļiem meistariem

STUDIO FOTIA – UGUNS ŠOVS

Studio Fotia piedāvā dažādus uguns, pirotehnikas un gaismas šovus. Smalki veidotie priekšnesumi ir dinamiski, bet tajā pašā laikā arī ļoti kontrolēti, kurus izpilda profesionāļi. Uguns ir viena no tām dabas parādībām, kas vienmēr ir aizrāvusi cilvēkus ar savu burvību. Šāds priekšnesums būs lielisks papildinājums jebkuriem svētkiem.

Burbuļu ballīte

VALDMAN EVENTS – BURBUĻU BALLĪTE

Aizvien populārāks veids kā dažādos pasākumos pārsteigt publiku. Drošvien arī jums ir bijusi pieredze redzot kādu burbuļu priekšnesumu, bet Valdman events izpildījums būs kaut kas neparasts un ļoti unikāls. Aizraujoši triki, kas nepadodas gravitācijas likumiem, uguns un dūmu burbuļi, milzīgi tuneļi un neona maģija iekaros jūsu sirdis un uzdāvinās viskošākās un neaizmirstāmās emocijas.