FOTO, VIDEO PAKALPOJUMI KĀZĀM UN PASĀKUMIEM

bigshow.lv-foto-video

Kas ir pasākums bez fotogrāfa vai video operatora?

Meklē profesionālu fotogrāfu vai video operatoru?

APRAKSTS

KONTAKTI

Elvis Lācis

Kāzas, produkti, kailfoto, sports

Foto, video, montāža, specefekti

Esmu 23 gadus jauns fotogrāfs, video operators, režisors un montētājs.

Ar fotografēšanu jau nodarbojos teju 10 gadus, bet tikai kādus 4 gadus to daru profesionālā līmenī.

Ja runājam par fotografēšanu tad man vairāk patīk fotografēt cilvēkus, portreti, un izmantot dažādus paņēmienus, lai fotogrāfiju rezultāta padarītu interesantāku un tajā parādītu vairāk detaļu.

Ar video esmu diezgan daudzpusīgs, filmēju kāzas, soc. tīklu reklāmas, dažādu pasākumu atskati, taču viena lieta ko visvairāk patīk filmēt ir deja. Jo deja ir kustība ar kuras palīdzību var izteikt stāstu. Pats vienmēr esmu gribējis iemācīties dejot vairāk kaut ko par valsi, bet nu labāk tomēr patīk filmēt deju.

+ 371 27439434

[email protected]

Soc. tīkli:

Elmārs Lauskis

Pasākumi, privātās filmēšanas/foto, reklāmas foto/video

Video/foto un to apstrāde

Nodarbojos ar foto un video materiāla veidošanu un apstrādi jau 4 gadus. 4 gadu laikā fotografēju sākot no privātajām fotosesijām līdz kāzām, reklāmām, pasākumiem, koncertiem sportu u.c. Pašam vislabāk patīk fotografēt portretus un radošās fotosesijas, jo varu maksimāli izpausties ar krāsām un toņiem. Filmēju tik pat ilgi kā fotografēju, tā kā jau no paša sākuma sāku darboties abos lauciņos. Filmēju ļoti daudz un dažādas lietas, piemēram, kāzas, reklāmas video, mūzikas video, “behind the scenes”(aizkulišu video), video atskatus no pasākumiem un protams radošus projektus. Ja mans stils tevi uzrunā, droši vari padot man ziņu!

+ 37124552260

[email protected]

Soc. tīkli:

Māris Freibergs

Pasākumi, privātās filmēšanas/foto, reklāmas foto/video, drons

Video/foto un to apstrāde

Ar šo visu nodarboties sāku jau pirms 5 gadiem aizraujoties iemužināt atmiņas bildēs un video , kas ar laiku pārtapa profesijā.
Viss vairāk patīk fotogrāfēt cilvēkus un to emocijas atstāt bildē, runājot par video filmēju varteikt visu – Pasākumus,mūzikas video, Atskata video, Intervijas, utt.
Filmēju ar dronu, Gopro.

+ 37120612141

[email protected]

Soc. tīkli:

Deivina Jekobsone

Kāzas, koncerti, pasākumi, privātie

Foto un to apstrāde

Ar fotografēšanu kā hobiju esmu nodarbojusies jau labu laiciņu un šobrīd tam esmu pievērsusies nopietnāk. Ar foto palīdzību vēlos radīt kaut ko skaistu, notverot mirkļa īpašo noskaņu, kā arī iemūžinot tos kvalitatīvi – tā, lai prieks skatīties. Fotografēju portretus, kāzas, dažādus pasākumus. Esmu ieinteresēta arī piedalīties dažādos projektos, kuros nepieciešams fotogrāfs un viņa personīgais redzējums.

+ 371 

 [email protected]

Soc. tīkli:

Fotogrāfs - Dāvids Tomass Pavlovs

Dāvids Tomass Pavlovs

Fotosesijas, kāzas, visa veida pasākumi.

Fotogrāfēšana

Fotogrāfija priekš manis ir kas vairāk kā bezjēdzīga spiešana uz kameras slēdža. Tas ir veids, kā es varu pastāstīt stāstu par idejām, cilvēkiem vai notikumiem.  Nav tā, ka varu uzskatīt sevi par profesionālu fotogrāfu, bet viennozīmīgi varu teikt, ka ar fotogrāfiju esmu uz tu! Fotogrāfēju reklāmu, individuālas fotosesijas, kāzas un pasākumus. Vienmēr ieklausos savā klientā un vienmēr sniedzu vairāk nekā prasa mans klients. Mani klienti ir apmierināti ar manu sniegumu viņu mērķu sasniegšanā. Esmu sadarbojies ar Aerodium, Kalnciema Kvartāls, L.P.Jana, GoBeyond, UNDER festivāls, JGFitness, Latvijas Universitāti, Rīgas Stradiņa universitāti.

+371 28319289

 d[email protected]

Soc. tīkli:

Edgars Ļaksa

Sporta pasākumi

Foto, video, montāža, specefekti, drons

Jau 4 gadus nodarbojas ar dažādu video materiālu filmēšanu un to apstrādi. Fotogrāfs arī dažādos pasākumos, taču lauciņš kurā jūtas visbrīvāk un var vislabāk izpausties ir tieši video. Piedalījies dažādos video projektos, video ir saņēmusi apbalvojumus, prot brīvi izmantot tādas programmas kā Adobe After Effects/Adobe Premiere/Adobe Photoshop/Adobe illustrator/Mocha For Ae taču ir arī zināšanas par tādām programmām kā 3ds max/Motive/Cinema 4D.

+ 37126571757

[email protected]

Estere Tomsone

Privātās fotosesijas, Pasākumi, Reklāmas foto

Foto un to apstrāde

Ar fotogrāfēšanu nodarbojos jau vairākus gadus. Šis ir darbs, kas man sagādā daudz pozitīvu emociju, un to daru ar 100% atdevi un lielu atbildību. Vislabprātāk darbojos privātās fotosesijās vai reklāmas foto veidošanā, taču mēdzu bildēt arī pasākumus- dzimšanas dienas ballītes, dažādas atklāšans vai prezentācijas, Piedāvāju arī fotosesijas studijā. Darbojos tādās programmās kā Adobe Photoshop un Adobe Lightroom.
Ceru, ka spēšu katru iepriecināt gan ar pozitīvām emocijām fotosesijas laikā, gan ar skaistām fotogrāfijām pēc tam.

+ 37125635724

[email protected]

Soc. tīkli:

Ritvars Stankevičs

Pasākumi, privātās fotosesijas, kāzas

Foto un to apstrāde

Lai gan sākotnēji varētu šķist ka esmu parāk jauns lai sauktu sevi par profesionālu fotogrāfu, neļauj acīm sevi apmanīt, esmu pieredzējis un atzīts sava amata meistars. Pārsvarā specializējos dažādu pasākumu fotogrāfēšanā, neatkarīgi no tā vai tie ir publiski pasākumi – koncerti, prezentācijas, festivāli vai privāti- Kāzas, Kooporatīvie un daudzi citi. Protams nodarbojos arī ar inviduālām,pāru, ģimeņu un daudzām citām fotosesijām Manu darbu ir atzinuši un joprojām atzīst tādi klienti kā : Mikrofona ieraksti Lauris Reiniks, Guntars Račs, Intars Busulis, Singapūras Satīns, TeaTree Improvizācijas teatris, MicroSoft Latvia, Ghetto Games, Avantis Wander, Ipstens Kūns, Imanta Ziedoņa muzejs, Jānis Stībelis, OZOLS, Edavārdi, Singapūras Satīns, Latvijas Universitātes Studentu Padome, SIA ACB, Entuziastu Volejbola Līga, Swedbank, Jēkabpils FuckUp Nights, Riga, Ansis, Young Media Sharks, SummerSound, Riga Jazz Festivāls, Astro’n’out Kaķu Vārtī, Churchill. Izvēloties mani tu izvēlies patiešām lieliskas bildes.

+ 37128296452

[email protected]

Soc. tīkli:

Krists Luhaers

Pasākumi, privātās fotosesijas, kāzas, reklāmas

Foto un video

Savu profesionālo karjeru sāku kā Skaņotājs/Gaismotājs, bet šobrīd daru to ko vienmēr esmu vēlējies darīt – veidoju kustīgus un nekustīgus attēlus.

Esmu pieejams gan lokāliem, gan internacionāliem projektiem. Uzskatu, ka neviens projekts nav par lielu vai par mazu, ja es tajā redzu izaicinājumu esmu gatavs tajā ieguldīt visu savu enerģiju.

Ķeru emocijas 24/7. No skatuves līdz ielām. No balētājiem līdz prezidentam. No Taizemes līdz Ņujorkai. No dabas līdz studijai. No digitālā līdz celulozes filmai. No reklāmas līdz kāzām.

Līdz šim esmu sadarbojies ar ElectroLux, Latvijas Radio, Magnēts, Jāņa Sēta, Luge Norge,, Monea, Latvijas Nacionālo Bibliotēku, Sportsomania, SSE Riga, Samsung, Converse, Dons, Astro’n’out, Bandmaster, Marta Grigale, Justs, Fon Stricka villa, Juste Debout, Bike vibe Oslo un vēl daudziem citiem.

Ja vēlies ar mani sadarboties, ieskaties apskaties manus līdzšinējos darbus un padod ziņu.

+ 37126166313

[email protected]

Soc. tīkli:

Emīls Trauliņš

Pasākumi, privātās fotosesijas, reklāmas foto

Foto un to apstrāde

Divus gadus nodarbojos ar fotografēšanu. Fotografēju pasākumus, individuālās foto sesijas un veidoju produktu reklāmas. Padaru savas fotogrāfijas unikālas, eksperimentējot ar krāsu toņiem, izmantojot aksesuārus, piemēram, kristālu prizmas vai CD diskus, kas bagātina bildes ar pārsteidzošiem efektiem.
Brīvi protu izmantot Adobe Lightroom/ Adobe Photoshop programmatūras
Fotografēšanā izmantoju SONY A6300 kameru
Esmu iesaistījies Latvijas Universitātes/BA Tūrības/Deju koncertu/Dzimšanas dienas/Preses konferences (tevi.lv) pasākumos.

+ 37126257561

[email protected]

Soc. tīkli:

Daniels Neguliners

Pasākumi, privātās filmēšanas, reklāmas video

Video un to apstrāde

Filmēšana man ir darbs, uz kuru esmu gatavs ar lielāko prieku celties agri no rīta. Video montāžas taisu vairāk kā 4 gadus un ar katru video iemācos ko jaunu. Filmēju visu, ko man piedāvā un realizēju pats savas idejas jaunos video projektos. Filmēju kāzas, nometnes, pasākumus, deju video, reklāmas un vēlos izmēģināt vēl ļoti daudz ko. Piedāvāju filmēt ar kameru, ar GoPro un ar dronu.

+ 37127013247

[email protected]

Soc. tīkli: