PASĀKUMU VADĪTĀJS UN VAKARA VADĪTĀJI

bigshow.lv-mikis

Mēs spējam piedāvāt labākos pasākumu vadītājus, kas spēs pielāgoties jūsu scenārijam vai sagatavot paši savu scenāriju balstoties uz jūsu velmēm.

Meklē pasākumu vadītāju?

Esi pasākumu vadītājs?

APRAKSTS

KONTAKTI

Kaspars Brūvelis

Visa veida pasākumi

Valoda: latviešu, angļu, krievu

Harizmātisks un atraktīvs vadītājs, kuram par pasākumu vadīšanu acis priekā deg pašam un kurš spēj aizraut arī visus apkārtējos. Kaspars vairāku gadu ilgajā pasākumu vadīšanas pieredzē veiksmīgi pierādījis, ka šīs ir dažas no īpašībām, kas viņa sadarbību ar cilvēkiem padara tik īpašu.
Viņš ar pilnu atdevi metīsies pasākuma vadīšanā un organizēšanā, neskatoties uz to, vai vajadzīgs enerģisks, ar gaumīgu humoru apveltīts pasākuma līderis vai mierīgs un nosvērts moderators.

 + 371 28985073

[email protected]

Profesionāls pasākumu vadītājs - Kāzās, dzimšanas dienā, bērnu ballītē, korporatīvajā pasākumā, sporta spēlēs, par izdevīgām cenām, bet augstu kvalitāti.

Nauris Seisums

Kāzas, balles, korparatīvie pasākumi, bērnu ballītes

Valoda: latviešu, angļu, krievu

Harizmātisks, vienmēr smaidīgs un enerģijas pilns jaunietis, kurš 7 gadu garumā spējis tūkstošiem notikumos priecēt publiku visa Latvijā. Pieredzes bagātais vadītājs katru reizi spēj patīkami pārsteigt ar savu atvērtību un enerģiskumu. Publika acumirklī vēlās iesaistīties! Savukārt, bērnu ballītēs Nauris spēj iejusties tēlos, cik vien fantāzija plaši spēj stiepties un bērni viņu vienkārši mīl!

 + 371 20383922

[email protected]

Andris Krauja

Kāzas, balles, koncerti, sporta spēles

Valoda: latviešu, krievu, angļu

Pasākuma vadītājs kurš vairāk, kā 10 gadu laikā iegūvis pamatīgu rūdījumu dažādu pasākumu vadīšanā spēj brīvi un pozitīvi justies jebkuras publikas priekšā, neskatoties uz tautību, rasi vai dejot prasmi. No sporta spēlēm un nopietnām sacensībām boksa ringā, līdz kāzām, korporatīvajiem pasākumiem, dzimšanas dienām, apbalvošanas ceremonijām un pilsētas svētku grandiozajiem koncertiem. Vairāku gadu pieredze žurnālistikā, teātra spēlē un mūsdienu deju dejošanā ļauj gluži, kā sliekai svaigā kompostā justies jebkādas tematikas pasākumā. Ja vēlaties kādas vēl nepiedzīvotas emocijas, neierastā vidē, tad ziniet šis vadītājs ir gatavs noorganizēt interesantu pasākumu jums ar pārgājiena un orientēšanās elementiem, kā arī jautriem, komandas garu veidojošiem uzdevumiem.

 + 371 29337693

 [email protected]

Māris Krastiņš

Kāzas, jubilejas, korporatīvie pasākumi, balles, sporta spēles un saliedēšanas pasākumi.

Valoda: latviešu, angļu, krievu

Pasākumu vadīšana ir kas vairāk, kā tikai vakara izklaide – tā ir iespēja ļaut cilvēkiem labāk iepazīties un satuvināties ar kolēģiem, draugiem, sadarbības partneriem un pašiem ar sevi. Īsti pasākumu vadītāji zina, ka saliedēšanas pasākumi ir izaugsmes veicinātājs organizācijām. Pats šajā nozarē darbojos jau vairākus gadus, līdz ar ko varu nodrošināt ļoti plašu spektru ar pasākumiem.

 + 371 22305505

 [email protected]

Roberts Korulis

Sporta pasākumi, kāzas, balles, korparatīvie pasākumi, bērnu ballītes

Valoda: latviešu, angļu

Roberts nodarbojos ar pasākumu vadīšanu jau vairāk kā 7 gadus. Vislielākā pieredze ir bērnu pasākumu vadīšanā – bērnu dzimšanas dienas, izlaidumi, eglītes, sporta pasākumi, nometnes. Kā arī jau 4 gadus ir pieķēries pieaugušo pasākumu vadīšanai – dzimšanas dienas, zaļumballes, korporatīvie pasākumi, sporta spēles, kāzas, dažādu veidu turnīru vadīšana. Ikdienā Roberts ir pavisam vienkāršs cilvēks, bet ar labu humora izjūtu un pozitīvu pieeju dzīvei.

 + 371 28337036

[email protected]

Vova Azarovs

Sporta pasākumi, viesības

Valoda: latviešu, angļu, krievu, franču

Komunikācijas prasme un patiesa mīlestība pret cilvēkiem ir vadītāja stiprās puses. Uzstāties, būt uz skatuves, dāvāt apkārtējiem prieku, pozitīvas emocijas, labu garastāvokli un atpūtu, tas ir lielākā bauda, kuru saņem pasākuma vadītājs. Lai gan spēj radīt vieglumu komunikācijā un bezrūpības sajūtu apkārtējiem, sasniedz uzstādītos mērķus, paralēli vadot arī pāris nopietnus biznesa projektus. Brīvi pārvalda latviešu, krievu, angļu valodas un saprotas pat franču valodā. Aizraušanās: Mūzika, jāšanas sports, peldēšana, buru sports, meditācijas.

Gatis Kondrāts

Bērnu ballītes, sporta pasākumi

Valoda: latviešu, krievu

Jautrs un aktīvs – šādi var raksturot Gati, kurš ikdienā vada bērnu ballītes, sporta pasākumus un ir akrobāts šovu komandā “Street Warriors”. Savas akrobāta un šova mākslas iemaņas netiek noliktas malā arī vadot pasākumus. Ja savam pasākumam vēlaties atraktīvu vadītāju, kurš pa vidu pasākumu vadīšanai spēj izpildīt akrobātikas trikus un iesaistīt arī publiku tajos, tad šī būs īstā izvēle.

+ 371 28286375

[email protected]

Rihards Čerkovskis

Kāzas, jubilejas, uzņēmumu pasākumi, sporta spēles.

Valoda: latviešu, krievu

Jau vairāk kā 10 gadus uzlādē skatītājus ar pozitīvām emocijām, svarīgākais vadītāja redzējumā, lai no piedalīšanās pasākumā būtu jēga, tas ka ja  vadītāja un jūsu redzējums kādam ir jābūt attiecīgajam pasākumam sakrīt, viss super. Vadītāja sapnis ir kļūt par komiķi, tāpēc lielu uzmanību viņš pasākumos velta smiekliem, ar gadiem viņam ir izstrādāta sava programma, kas katru reizi tiek pielāgota konkrētajai auditorijai. Vienmēr ar prieku ir atvērts dialogam, lai pārunātu Jūsu pasākuma konceptu!

Miks Galvanovskis

Visa veida pasākumi

Valoda: latviešu

20 gadus jauns mūziķis, dziedātājs un aktieris. Studē aktiermākslu un pasākumu vadīšanu un to organizēšanu Latvijas Kultūras koledžā. Organizējis un vadījis neskaitāmus pasākumus, bet lielākā daļa pasākumu vadīšanas ziņā ir apvienota ar mūziku, koncertiem un performancēm, kas paralēli ietver arī šo profesiju. Neilgu laiku arī ir izmēģinājis savus spēkus pastrādājot radio. Mūzikas nozarē ir piedalījies konkursā, tiekot līdz televīzijas pusfināliem “Supernova 2017”, spēlējis neskaitāmus koncertus un gada laikā izdevis sešus jaunus videoklipus,  trīs gadus bijis “Latvijas Jaunatnes teātris” aktieris, kur tika izpildītas muzikālās izrādes, kā arī vienā no tām es atveidoju galveno lomu.

+ 371 25949775

[email protected]

 Lauris Bankevics

Svinīgi pasākumi, balles, koncerti

Valoda: latviešu, krievu, angļu

Aktīvs un zinātkārs cilvēks, kas pilnveido un paplašina savu redzesloku dažādās jomās. Ikdienā inženieris, bet brīvajā laikā aktīvists, kuram patīk dziedāt un vadīt pasākumus. Dzīves moto: “Lai kādu dzīves ceļu Tu izvēlētos, vienmēr esi godīgs pret sevi un citiem”
Vada: izlaidumus, kāzas, prezentācijas, korporatīvos pasākumus, sporta spēles, kā arī muzikālos priekšnesumus ar grupu (kāzas, balles utt.).

+ 371 26301584

[email protected]

  Edgars Toretto

Svinīgi pasākumi, Kāzas

Valoda: latviešu, vācu, krievu, angļu

Sabiedrībā pazīstams šovmenis, televīzijas šova “TV zvaigzne” finālists, personība, kura ilgu laiku nepazūd no TV ekrāniem un mediju ziņu saturiem. Producents, aktieris, visdažādāko pasākumu kā arī kāzu vadītājs un organizators, vairāku projektu, kuros ir iesaistītas ārzemju slavenības, kreatīvais direktors, īsfilmu režisors, bērnu mūzikas balvas pasniegšanas koncert-ceremonijas Kids Awards galvenais producents un organizators. Informatīvi izklaidējošā raidījuma “Vso Vsegda Vezde” komandas dalībnieks un seja. Svarīgākās īpašības – komunikabilitāte un pozitīvisms. Spēcīga intuīcija ar nosliecēm uz inovācijām. Gudrs, apķērīgs, elegants, ar labu humora izjūtu un atbildības sajūtu. Nesen kļuva par tēti.

+ 371 20333375

[email protected]

Pasākumu vadītājs, dzimšanas dienas, bērnu ballītes, kāzas, korporatīvie pasākumi

 Andris Vilcāns

Vada korporatīvos, sporta un publiskos pasākumus

Valoda: latviešu, krievu, angļu

Ja meklējat savam pasākumam pozitīvu, atraktīvu, reizēm ironisku, vienlaikus pieklājīgu
pasākuma vadītāju, moderatoru, balsi, tad varat uzskatīt, ka esat to atraduši!
Pasākuma izdošanās lielā mērā ir atkarīga no laba pasākuma vadītāja. Andrim ļoti patīk komunicēt ar cilvēkiem,
iedot sajūtas un notikuma vēstījumu, radīt atmiņā paliekošu vērtīga pasākuma pēcgaršu.

+ 371 26300999

[email protected]

  Zigmunds Freibergs

Visu veidu pasākumi

Valoda: latviešu, krievu, angļu

Pasākumu vadītājs ar visu savu sirdi un dvēseli nu jau vairāk nekā 14 gadus, kuram šī nodarbošanās ir kas vairāk par vienkāršu hobiju! Galvenās lietas, ko cenšas savos pasākumos radīt un sagādāt, ir – jautra laika pavadīšana, dzīvespriecīgums, enerģiskums, smiekli, mundrums, atraktivitāte, dzīvīgums, pozitīvisms, laba izklaide, gaumīgi joki, neredzētas, oriģinālas, interesantas izdarības un priecīgs ikkatrs viesis! Turklāt – lai šis pasākums visu tā dalībnieku atmiņā paliek kā viens no vislabākajiem, kāds jebkad piedzīvots!

+ 371 29995816

 [email protected]

www.jautriepasakumi.lv

Krišjānis Berķis

Kāzas, jubilejas, korporatīvie pasākumi, festivāli, sporta spēles un saliedēšanas pasākumi.

Valoda: latviešu, angļu

Rīgas Improvizācijas teātrī iegūtais aktiera un improvizatora rūdījums ļauj Krišjānim ieģērbt vakaru brīvā atmosfērā ar smalku humoru un elegantām vārdu spēlēm. Balonu, avīžu, iedzeršanas, viesu izģērbšanas spēļu vietā Krišjānis dod priekšroku jautrai improvizācijai ar svinību viesiem. Pasākums vienmēr izdodas īpašs, jo improvizācijas šarms ļauj izpausties viesu radošumam, tāpat dedzīgi aizrauj tos, kuri vēlas labāk pavērot visu notiekošo no malas.

 + 371 28719888

[email protected]

Agnese Kuplēna

Visa veida pasākumi

Valoda: latviešu

Man patīk viss, kas ir saistīts ar skatuvi. Klienti par pozitīvu atzīst to, ka pasākumu vadīšanas ietvaros varu izspēlēt dažādas ar mūziku saistītas spēles un uzdevumus, jo mūzika ir mana spēcīgā puse. Turklāt, bieži apvienoju muzicēšanu ar pasākumu vadīšanu, kas vienmēr ir pozitīvi klientam dēļ izcenojumiem, kas samazinās un man dēļ tā, ka visu pasākumu tādējādi kontrolēju. Nenoliedzami, tas ir vieglāk man kā vadītājai un mūziķei, jo ar publiku esmu nepārtrauktā kontaktā. Mani lielākie sasniegumi ir cilvēku pateicības, bērnu vēstules, laimīgo jaunlaulāto smaidi un labi padarītā darba sajūta. Ja jāizceļ kāds īpašāks pasākums, tad, iespējams, tie ir Latvijas Jūras spēku gada diena, Latviešu biedrības jubileja Ņūdžersijā, labdarības koncerta vadīšana Latviešu biedrības namā, Muzeju nakts vadīšana Liepājā u.c.

 + 371 22332339

 [email protected]

 Egita Spodra Strode

Svinīgi pasākumi, balles, koncerti

Valoda: latviešu

Spējas pielāgoties dažādām skatuvēm. Piemīt liels harizmātiskums atrodoties uz skatuves un spēj iejusties dažādos tēlos

Pieredzes pūra lāde: lielākoties vadīti oficiālie pasākumi, bet tas vadītāju nav attūrējis ietērpties un būt jautrākai arī mušas, rūķa, Sida un citos tērpos.  Ir izspēlēti vairāki koncerti noteiktā tēlā ar monologa tekstu. Pamatu pamatos vadās pēc literārā scenārija, kuru labprātāk raksta pati. Ir  pieredze pasākumos, kur skatītāji ir tikai klausītāji, gan  arī brīvā formāta pasākumiem, kur apmeklētāji jāiesaista aktivitātēs. Nav problēmu vadīt pasākumu ar kādu kopā. Viena no stiprākajām pusēm ir pasākumi, kuros ievītas poētiskas, dzejiskas rindas. Gatava visdažādākajām sadarbībām un idejām, jo kādā atziņā teikts, ka “iespējas ir dzīves zelts, kas ļauj mums justies laimīgiem”. Uz drīzu tikšanos!

+ 371 26337355

[email protected]

  Lidija Terlanova

Kāzas, Svinīgi pasākumi, bērnu ballītes, koncerti

Valoda: latviešu, krievu, angļu

Pasākumu vadītāja Lidija. Viņas aizraušanās ir jautrāko un foršāko pasākumu radīšana. Pasākumos es gūst iedvesmu, iespēju realizēt savus talantus un nebeidzamu pozitīvu emociju starojumu, ko ar prieku nodod tālāk visiem apkārtējiem. Viņa palīdz ar padomu, ar ideju un piemeklēju labāko variantu individuāli katram pasākumam, lai izdotos spilgtākie un neaizmirstamākie svētki. Strādā ar dažādu formātu pasākumiem gan bērniem, gan pieaugušajiem. Skaistu un neaizmirstamu mirkļu radīšana ir Lidijas stiprā puse – lieliska Kāzu vadītāja.  Vadītāja cenšas tā, lai katrs pasākuma apmeklētājs spētu lgtspējīgi dzīvot sajūtās par aizvadīto pasākumu! Viņa tic, ka cilvēks darot savu sirdslietu spēj mainīt pasauli un padarīt to mazliet laimīgāku.

+ 371 29429224

[email protected]

 

 Māris Pīlācis

Kāzas, balles, koncerti, konferences.

Valodas: Latviešu, angļu, krievu

Sirsnīgs, atvērts un vienmēr smaidīgs. Lai kāds būtu pasākums, vienmēr rūpēsies, lai viesi justos omulīgi un priecīgi. Kāzās jaunajam pārim un vedējiem tiek dota iespēju baudīt svētkus un viesiem izklaidēties, uzņēmumu ballēs pat kūtrākais kolēģis vismaz vienu dejo noteikti nodejos. Savukārt semināros un konferencēs ne tikai noderēs kā vadītājs, bet arī visā visumā palīdzēs veiksmīga pasākuma norisei.
Jau daudzus gadus vada kāzas un kāzu ceremonijas, uzņēmumu balles, dzimšanas dienas ballītes, seminārus, konferences, sporta spēles, gadatirgus, balles un salidojumus.
p.s. vēlies uzzināt vairāk? Apskatis vadītāja personīgo mājaslapu!

  Agris Pikšens

Svinīgi pasākumi, balles, koncerti

Valoda: latviešu, krievu, angļu

Vada pasākumus dažādiem vecumiem un interesēm. Pasākumi ir vērsti uz aktivitātēm un dalībnieku iesaistīsānos, nav kā priekšnesumā vai teātrī. Nepieciešamības gadījumā spēj vadīt pasākumus arī krievu vai angļu valodā, bet protams, vislabāk jūtas vadot pasākumus latviešu valodā. Darba pieredze ar bērniem un sporta pasākumu organizēšanā, ļauj aptvert plašu redzes loku vadītajiem pasākumiem.(sporta spēles, bērnu balītes, diskotēkas, apbalvošanas pasākumi, dzimšanas dienas, kāzas un cita veida pasākumus).

+ 371 26077624

[email protected]

 

 

 Juris Mūrmanis

Svinīgi pasākumi, kāzas, koncerti, sporta pasākumi

Valoda: latviešu, angļu

Interese par atrašanos uz skatuves un aktiermeistarību Jurim parādījās jau bērnībā , kad daudz laika tika pavadīts pie televizora. 6 gadus dejojot sporta dejas tika iegūta stalta stāja un pārliecinātība par sevi. Studiju laikā Jurim bija tas gods mācīties no izciliem režisoriem, aktieriem un citiem nozares speciālistiem un paralēli mācībām strādāt par bērnu ballīšu organizātoru. Absolvējot augstskolu tika iegūts diploms pasākumu vadīšanā un veidošanā. Uzkrājot pieredzi gan kā pasākumu vadītājs, gan kā režisors, Juris ir iemācījies sastrādāties ar dažāda vecuma publiku. Pateicoties Jura atraktivitātei un enerģijai ko viņš izstaro uz skatuves , katrs pasākums būs piesātināts ar gaumīgu humoru un neredzētām izklaidēm.

+ 371 26513393

[email protected]

VadimMaster

Visa veida pasakumi

Valoda: latviešu, krievu, angļu

VadimMaster – oriģināls Jūsu svētku vakara vadītājs, aktieris un makslinieks! Kā mākslinieks, viņš jau vairākas gadus ir uz skatuves, tāpēc, ja esat izvēlējušies viņu, augstākās kvalitātes izklaidējoša programma ir garantēta, un citi mākslinieki Jums vairs nebūs nepieciešami. Vadims – uzvarētājs TV konkursos “Zelta talanti” Latvijā un arī IgaunijāKrievijas TV šova “Minuta Slavi” Finalists. Vadīja Līgavu Paradi 2016.

Viegla un nepiespiesta vakara vadītāja uzvedība radīs komfortu Jūsu viesiem. Sastādīts kopā ar Jums svētku scenārijs, ļaus izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem un vieglprātīgiem konkursiem.

Vadims ar prieku parādīs arī mikromaģijas un illuzijas trikus jūsu viesiem. Interesanti pārsteigumi Vadima šova priekšnesumu veidā, kostīmi viesiem – neordināriem konkursiem, patīkamas dāvanas – tas viss radīs tiešām neatkārtojamu un neaizmirstamu gaisotni Jūsu svētkos! Vai vēlaties savus svētkus izbaudīt oriģināli? un tikai pozitīvas atsauksmes!

+ 371 29166332

[email protected] 

Kārlis Žūriņš

Svinīgi pasākumi, balles, koncerti, sporta spēļu komentēšana

Valoda: latviešu, angļu

Enerģisks vadītājs, kas savu enerģiju pasākuma laikā spēj nodot arī saviem klausītājiem. Spēj būt nopietns un novadīt patiesi svarīgus pasākumus, ka arī spēj būt atraktīvs vadītājs ballītēs.

+ 371 26645852

 [email protected]

Daniels Martinkens

Sporta pasākumi, viesības

Valoda: latviešu, angļu

Vienmēr smaidīgs, atraktīvs, enerģijas pilns jaunietis ar bagātīgu pieredzi saviesīgu, sportisku un ģimenisku pasākumu organizēšanā un vadīšanā. Man ir bijis tas gods būt par runas vīru vairākās svinīgās atklāšanas ceremonijās, balvu pasniegšanas ceremonijās, banketos, izlaidumos, kā arī sporta spēlēs, sacensībās, turnīros un prīvātos pasākumos. Labākā vieta, kur varu sevi iztēloties ir uz skatuves ar mikrofonu rokās, tieši tāpēc, esmu gatavs jebkādiem izaicinājumiem un esmu pilnībā gatavs mesties iekšā pasākumos.

+ 371 22071590

[email protected]

Linda Okmane

Bērnu ballītes

Valoda: latviešu, angļu

Latvija Universitātē sociālo zinātņu fakulitātēs studente, kas paralēli mācībām vada pasākumus, ballītes bērniem.

+ 371 28825308

[email protected]

Kristīne Podziņa

Bērnu ballītes

Valoda: latviešu

Bērnu ballīšu vadītāja, kas parūpēsies par neaizmirstamu, jautru un mīļu bērnu ballīti! Pieejami arī daudz un dažādi animāciju tērpi, kurus tematiski kādā pasākumā var izmantot. Mīl to, ko dara un dara ar lielu atbildību atbilstoši bērniņa vecumam un interesēm. Katram pasākumam tiek sagatavots individuāls scenārijs ņemot vērā klienta velmes un prasības.

+ 371 22104610

[email protected]

 

 

Ainārs Bumbieris

Visa veida pasākumi

Valoda: latviešu, angļu, krievu

Vai tās būtu kāzas, korporatīvs, sporta spēles, dzimšanas diena vai jebkurš cits saviesīgs pasākums – muzikālas, vienkārši skaistas un pozitīvas sajūtas, būs garantētas! Ar profesionālu pieredzi kopš 2007.gada, savos pasākumos Ainaram vienmēr azotē ir kāda kopīga spēle, “Limbo”, kopīgā teātra spēlēšana, dejas, dāvanas, viktorīnas, savstarpējās iepazīšanas spēlēs u.c. jautrības. Varēsiet pa īstam baudīt savu pasākumu, ļauties pārsteigumiem, dziesmām un atļaut sev visu. Vakara vadītājs rūpēsies par to lai viss ritētu raiti pēc scenārija un visas iesaistītās puses, varētu bez satraukuma, mierīgi un pozitīvi, tāpat kā Jūs nodoties sava lieliskā pasākuma baudīšanai.

+371 25516744

[email protected]