Pasākumu vadītājs  Gatis Kondrāts

Cilvēks, kas vienmēr ir gatavs pieņemt jaunus izaicinājumus un lai ar cik lielām grūtībām saskartos tās vienmēr tiek uzveiktas ar milzu pozitīvismu, kas nāk līdzi Gatim. Ikdiena paiet netikai vadot un organizējot dažādus pasākumus gan bērniem gan pieaugšajiem, bet arī organizējot portāla “Big Show” un Baltijas šova komandas “Street Warriors” darbību. Grūti noskatīties uz šova komandu tikai kā vadītājam, tāpēc Gatis arī aktīvi iesaistas šova komandā kā dalībnieks un veic akrobātikas un deju elementus. Savas akrobāta un šova mākslas iemaņas netiek noliktas malā arī vadot pasākumus. Ja savam pasākuma vēlaties atraktīvu vadītāju, kurš pa vidu pasākumu vadīšanai spēj izpildīt akrobātikas trikus un iesaistīt arī publiku tajos, tad šī būs īstā izvēle.

Aleksejs Solovjovs – “RAGS BB 3×3 basketbola turnīra organizators” : 

Par Gati varu teikt, ka ir ļoti atraktīvs un kā pasākumā Vadītājs spēj paņemt ar savu uguntiņu skatītājus un radīt patīkamu atmosfēru, kurai cilvēki pavilksies līdzi, vēlēsies iesaistīties.Piemīt arī ļoti labas improvizācijas iemaņas, kas spēj pacelt pasākumu uz vēl patīkamākas nots. Varu teikt paldies Gatim par strītbola Ogres RAGS pasākuma vadīšanu, kas bija Jautra un atraktītīva, protams arī viņa šova komandai Street warriors rīkojot pasākumu, daži skatītāji nenokautrējās pienākt klāt un aizsteikt arī labu vārdu par pasākuma programmu un tā vadīšanu!

 

Liene Tunne – “Horeogrāfe Deju studija MA”:

Ar mikrofonu rokās Gatis jūtas kā mājas, tā vizmas liekas no malas. Viņš deju studijas MA koncertā un pasākumā pēc koncerta brīvi komunicēja un jokoja, lieliski izklaidēja skatītājus ar spelēm un maziem izaicinājumiem, iesaistot visus pasākuma dalībniekus, arī dejotāju vecākus. Viņš nav no tiem vadītajiem, kurš stāv malā, runā un skatās, viņš ir no tiem, kurš dara kopā ar pasākuma dalībniekiem un viņus motivē, veidojot pozitīvu piemēru kā var kārtīgi izklaidēties.
Mūsu pasākums bija izdevies tieši Gata dēļ. Paldies!

 

Ieva Šmelde:”Līgava” :

Ir dzirdēti un redzēti dažādi vadītāji pasākumos gan draugu, gan radu, bet man laikam īpaši paveicās,jo savām kāzām, lai sameklētu piemērotu vadītāju biju ielikusi attiecīgu sludinājumu, ka tāds tiek meklēts. Nepagāja ilgs laiks un Gatis pats mani atrada. Ne mirkli nenožēloju savu izvēli, patiesībā, šis atraktīvais puisis ar izkopto skatuves izjūtu neatstāja vienaldzīgu nevienu cilvēku kāzu viesībās.  Tas, ar kādu pašatdevi un entuziasmu Gatis kopā ar asistenti pildīja savu izveidoto programmu un vadīja visu vakaru- tur daudziem būtu ko pamācīties, tik brīvi un nepiespiesti! Pateicoties viņiem es varēju pilnībā nestresot par vakaru un zaudēt jebkādas šaubas, ka viesu sejas nerotās smaids, pilnībā varēju paļauties uz viņiem.  Lieliski! Ko vien var vēlēties? Domāju ar savu centību un ieklausīšanos otra vēlmēs, Gatis ar vai bez komandas palīdzības, spēs radīt īpašu programmu un vajadzīgo atmosfēru. Ja kādam pasākumam būtu vajadzīgs vadītājs vai vadītāja asistents, es noteikti viņu ieteiktu citiem pasākumu rīkošanā un izpildīšanā.

Milzīgs paldies Tev un Luīzei, Jūs mūsu svētkus padarījāt ļoti īpašus! Lai Jums visas ieceres solīti pa solītim realizējās un veiksme ir jūsu sabiedrotā ilgtermiņā!

 

“Brīvo mākslinieku apvienības “Pieaugušie bērni” Valdes priekšsēdētājs”:

Ir cilvēki, kas saka ka dzīvē nav nejaušu tikšanos un man ir patiess prieks un gandarījums par iepazīšanos ar Gati! Ikdienā darbojoties pasākumu jomā no visdažādākajiem rakursiem, Gatis ir kļuvis par lielisku atbalstu un sadarbības personu, gan pasākumu vadīšana, tehniskajā palīdzībā, procesu izstrādē un realizācijā! Un, runājot par pasākumu vadīšanu, tie ir bijuši gan bērnu pasākumi, gan pieaugušo, gan moderēšana, gan sportiskie – to ir bijis gana daudz un esmu pārliecināts, ka būs vēl vairāk, jo Gata lieliskā īpašība ir mesties nezināmajā, tādā veidā sevī attīstot jaunas, jo jaunas prasmes.

Anete Obuhovska “Līgava” :

Paldies Gatim par lielisku īpašā vakara (kāzu) novadīšanu. Bija daudz atraktīvu konkursu, viesi un pats galvenais līgava ar līgavaini palika ļoti apmierināti. Noteikti ieteikšu Gati savām paziņām kā vakara vadītāju!

CENA

150 – 450 EUR

INFO

Gatis Kondrāts

Bērnu ballītes, sporta pasākumi

Valoda: latviešu, angļu, krievu

Mob.+371 28286375

E – pasts: [email protected]

FOTO