Mūziķi Latvijā, Ballēm, Kāzām un pasākumiem

bigshow.lv-muziki

Mūziķi padarīs jūsu vakaru dzīvu, enerģisku, emocijām pilnu un liks kustēties arī pašiem stīvākajiem

APRAKSTS

KONTAKTI

Grupas “Taizers”

Visa veida pasākumi

Grupas “Taizers” mūzika neļauj skumt nevienam. Spēlējam kāzās, jubilejās un citos pasākumos. Dzīvā mūzika jebkurai gaumei. Repertuārs mums ļoti plašs, pārsvarā sastāv no populārām un iemīļotām latviešu dziesmām, bet spēlējam arī angļu un krievu dziesmas dziesmas, vadoties no tā, kas viesiem labāk patīk.

+ 371 26407203

[email protected]

Soc. tīkli:

A&M music

Visa veida pasākumi

Mūzika raisa emocijas, veido noskaņu un spilgtina dzīves mirkļus, kas iespiedušies mūsu atmiņā, tādēļ mūsu uzdevums – radīt pareizo fona pildījumu Jūsu skaistākajos mirkļos.
Mūsu vērtības ir vienkāršība un fleksibilitāte – esam 2 cilvēku akustisks sastāvs, kas nodrošina vieglu un nepārspīlētu skanējumu, kā arī Jums dod brīnišķīgu iespēju pārvietot mūs, kur vien vajadzīgs (uz laipas, limuzīnā, mežā, kaut uz laivas ezera vidū).
Akustiskā mūzika kāzām, ceremonijai un fona mūzika pasākumiem. Braucam, kur vajag, un spēlējam visu, kas patīk mums un jums!

+ 371 22117416

[email protected]

JAMMEE Band

Visa veida pasākumi

Grupa JAMMEE Band radusies 2010. gadā, kad mūziķi savācās kopā, lai muzicētu uz prāmjiem un citos pasākumos, kur nepieciešama kvalitatīva un dejojama mūzika. Grupas repertuārā ir pasaulē un Latvijā labi pazīstamas dziesmas. Galvenais, kam grupas dalībnieki pievērš uzmanību savā sniegumā ir visaugtākā kvalitāte, atraktivitāte, vizuālais noformējums un repertuārs. Septiņu pastāvēšanas gadu laikā ir nospēlētas vairāk, kā trīs simti ballītes.

+ 371 29273123

[email protected]

Muzikants - Kārlis Jirgens

Kārlis Jirgens

Visa veida pasākumi

Romantiska mūzika senlaicīgā un tautiskā stilā, kas radīs svinīgu, gaišu un ceremoniālu noskaņu Jūsu kāzās.

Kokle, flautas un dūdas, kuru gaišās skaņas savieno sirdis un ieved dvēseliskā noskaņā šajā īpašajā mirklī, caur latvisko, senlaicīgo, viduslaicīgo, austrumniecisko vai moderno skanējumu un ielej brīnumaino dabas, emociju un tradīciju mūžseno mieru un spēku Jūsu sirdīs – kā mūzika kāzu ceremonijai, koncerts vai pavadījums Jūsu kāzu svinībās.

+ 371 27484941 

[email protected]

STRADIVARI

Ballītes, Dzimšanas dienas, Zaļumballes, Korporatīvie pasākumi, Kāzas

Atraktīva, Eleganta, Skanīga mūzika Jūsu pasākumā.

Grupa muzicē saviesīgos vakaros, ballītēs,dzimšanas dienās, zaļumballēs, korporatīvos pasākumos, kāzās un citos pasākumos. Muzicēšanas laiks: 4x 45 min.
Grupas repertuārā iekļauti latviešu un pasaules popmūzikas hiti mūsdienīgos aranžējumos. Pārstāvēti tādu autoru darbi, kuru vērtības nezūdamības likums

+ 371 26182666

 [email protected]

RR Band

Visa veida pasākumi.

Mēs esam profesionāla, atraktīva un daudzpusīga grupa, kas spēj piepildīt dažādu formātu pasākumus: kāzas, prezentācijas, dzimšanas dienas, korporatīvās ballītes un citus svētkus. Iekustināsim dejotgribētājus un aizkustināsim dzīvās mūzikas cienītājus, kuri vairāk bauda ar ausīm un acīm. RR Band repertuārā ir dziesmu kaverversijas angļu un latviešu valodā, kā arī oriģinālkompozīcijas.
Esam gan mūziķi, gan ķīmiķi – vienmēr iesakām un izmeklējam labākās sastāvdaļas, lai nodrošinātu izdevušos pasākumu.

+ 371 28315972

[email protected]

HAMELEONI

Koncerti , balles un citi saviesīgi pasākumi

Grupa HAMELEONI savu darbību uzsāka deviņdesmito gadu beigās – 1998. gada augustā. Šī muzikālā dueta autors un radošais tēvs ir komponists , producents un aranžētājs Gaitis Lazdāns . Strauju popularitāti grupa ieguva jau ar savu pirmo singlu “Atsaucies!”. Tiek ieņemtas augstākās vietas radiostaciju topos , kas paplašina grupas fanu loku visā Latvijā. 1998. gada rudenī , grupa laiž klajā savu pirmo debijas albumu “Tu Mana Sirds”. Hameleoni var lepoties, jo albums ” Tu Mana Sirds ” ir viens no vispārdotākajiem albumiem pēdējo gadu laikā Latvijā.

+ 371 29176853

 [email protected]