VadimMaster

VadimMaster – oriģināls Jūsu svētku vakara vadītājs, aktieris un makslinieks! Kā mākslinieks, viņš jau vairākas gadus ir uz skatuves, tāpēc, ja esat izvēlējušies viņu, augstākās kvalitātes izklaidējoša programma ir garantēta, un citi mākslinieki Jums vairs nebūs nepieciešami. Vadims – uzvarētājs TV konkursos “Zelta talanti” Latvijā un arī IgaunijāKrievijas TV šova “Minuta Slavi” Finalists. Vadīja Līgavu Paradi 2016.

Viegla un nepiespiesta vakara vadītāja uzvedība radīs komfortu Jūsu viesiem. Sastādīts kopā ar Jums svētku scenārijs, ļaus izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem un vieglprātīgiem konkursiem.

Vadims ar prieku parādīs arī mikromaģijas un illuzijas trikus jūsu viesiem. Interesanti pārsteigumi Vadima šova priekšnesumu veidā, kostīmi viesiem – neordināriem konkursiem, patīkamas dāvanas – tas viss radīs tiešām neatkārtojamu un neaizmirstamu gaisotni Jūsu svētkos! Vai vēlaties savus svētkus izbaudīt oriģināli? un tikai pozitīvas atsauksmes!

Nosauc kodu: “BIGSHOW.LV” – un saņem 50.00 EUR lielu atlaidi savu kāzu vadīšanai!

[lvca_testimonials per_line=”2″][lvca_testimonial author=”Ilona” credentials=”Klients” author_image=”8324″]Viss bija tiesām jauki, un priekšnesumi bija izcili, tiešām! 🙂
Draugi teica, ka viņiem patika. Viens no draugiem teica, ka savus 30 arī noteikti svinēs ar jums! kopumā, esmu apmierināta!!! 🙂 Da man vispār viss patīk! 😀

Pēc dzimsanas dienas jau paspēju satikties ar visiem saviem draugiem, kas bija manā dzimšanas dienā. Visiem bija labas atsauksmes, visiem patika. Bet vakar tikos ar vienu no maniem draugiem, kurš pret visu attiecas ar lielu kritiku 🙂 un pat VIŅŠ pateica, ka pasākums bija labs!!! 🙂

Tāpēc es vēlreiz gribu pateikt lielu PALDIES par sarīkoto un novadīto pasākumu!!! 🙂
Paldies jums, Vadim![/lvca_testimonial][lvca_testimonial author=”Tereza Milberg ” credentials=”SIA Baltā Bura Head of Spirits&Wine department” author_image=”8325″]Большое спасибо за проведение вечера и за зажигательную дискотеку 80х.

Весь наш коллектив благодарит Вас за интересные конкурсы, замечательное выступление девочек из варьете, за незабываемый брейк денс и конечно же граффити.

Но самое главное за то индивидуальное внимание и интерес, который был Вами проявлен практически к каждому из многочисленных гостей.

Ещё раз большое человеческое спасибо за дружескую атмосферу, радость праздника и теплые воспоминания об этом дне!!!

Надеемся, что ещё не раз увидим Вас в качестве ведущего наших мероприятий![/lvca_testimonial][/lvca_testimonials]

CENA

500 – 1200 EUR

INFO

VadimMaster

Visa veida pasākumi

Valoda: latviešu, angļu, krievu

Mob.+371 29166332

E – pasts: [email protected]

FOTO