Rihards Čerkovskis

Jau vairāk kā 10 gadus uzlādē skatītājus ar pozitīvām emocijām, svarīgākais vadītāja redzējumā, lai no piedalīšanās pasākumā būtu jēga, tas ka ja  vadītāja un jūsu redzējums kādam ir jābūt attiecīgajam pasākumam sakrīt, viss super. Vadītāja sapnis ir kļūt par komiķi, tāpēc lielu uzmanību viņš pasākumos velta smiekliem, ar gadiem viņam ir izstrādāta sava programma, kas katru reizi tiek pielāgota konkrētajai auditorijai. Vienmēr ar prieku ir atvērts dialogam, lai pārunātu Jūsu pasākuma konceptu!

Paralēli pasākumu vadīšanai ir sanācis paspīdēt arī TV ekrānos: filmējies tādos populāros Latvijas seriālos kā “Ugunsgrēks”, “Svešā seja”, “Ēnu spēles” un “Bitīt Kapos”. Ir sanācis filmēties arī iedvesmojošās Ilonas Brūveres vēsturiskajā filmā “Ievainotais jātnieks”. 

[lvca_testimonials per_line=”1″][lvca_testimonial author=”Madara Griba” credentials=”Ozolnieku Tautas nama direktore” author_image=”8400″]”Rihards Čerkovskis asprātīgi, interesanti un aizraujoši novadīja Ozolnieku Tautas nama Jaunā gada balli. Iesaistīja balles apmeklētājus dažādās aktivitātēs, uzjautrināja un radīja pozitīvu gaisotni pasākumā. Var redzēt Riharda pieredzi pasākumu vadīšanā, korektumu un spēju apspēlēt jebkuru situāciju.”[/lvca_testimonial][/lvca_testimonials]

CENA

200 – 500 EUR

INFO

Rihards Čerkovskis

Kāzas, jubilejas, uzņēmumu pasākumi, sporta spēles

Valoda: latviešu, krievu

Mob.+371 20663112

E – pasts: [email protected]

www.rihardscerkovskis.lv

FOTO