Zigmunds Freibergs

Pasākumu vadītājs ar visu savu sirdi un dvēseli nu jau vairāk nekā 14 gadus, kuram šī nodarbošanās ir kas vairāk par vienkāršu hobiju! Galvenās lietas, ko cenšas savos pasākumos radīt un sagādāt, ir – jautra laika pavadīšana, dzīvespriecīgums, enerģiskums, smiekli, mundrums, atraktivitāte, dzīvīgums, pozitīvisms, laba izklaide, gaumīgi joki, neredzētas, oriģinālas, interesantas izdarības un priecīgs ikkatrs viesis! Turklāt – lai šis pasākums visu tā dalībnieku atmiņā paliek kā viens no vislabākajiem, kāds jebkad piedzīvots!

[lvca_testimonials per_line=”2″][lvca_testimonial author=”Kristīne & Andis Bogdānovi” credentials=”Precēts pāris” author_image=”8133″]Gan mēs paši, gan mūsu viesi bijām sajūsmā par jautro, atraktīvo, un oriģināli novadīto vakaru! Liels paldies @Zigmunds Freibergs – nav daudz kāzu vadītāju, kas varētu vakaru novadīt tik gaumīgi un svinīgi, bet reizē jautri un, galvenais, nebija neviena malā sēdētāja, jo aktivitātes bija patiešām aizraujošas! 🙂 🙂
Esam pateicīgi arī par mūsu ietaupīto laiku – pēc pirmās sarunas ar @Zigmunds Freibergs varējām vairs nedomāt par to, kas, kā un kurā brīdī notiks viesu namā.
Paldies![/lvca_testimonial][lvca_testimonial author=”Gundars Venens” credentials=”Priekules novada pašvaldības, Kultūras nodaļas vadītājs” author_image=”8309″]Zigmunds ir izcils vakara vadītājs ar visaugstāko pienākuma apziņu pret publiku, kas viņam uztic savus svētkus. Mēs, kā pašvaldība, organizējām gada pateicības balli novada iedzīvotājiem. Zigmunds ieradās ar rekvizītiem, apģērbiem, muzikālo pavadījumu, bet, galvenais – fantastiskām idejām, kā iepriecināt, atbrīvot un saliedēt 240 cilvēkus. Par šo sarīkojumu cilvēki vēl un vēl dalījās visu janvāri. Atliek novēlēt vienam no izcilākajiem Latvijas korporatīvo pasākumu vadītājiem jaunas, galvu reibinošas cilvēku iepriecināšanas idejas un to realizāciju![/lvca_testimonial][/lvca_testimonials][lvca_testimonials per_line=”1″][lvca_testimonial author=”Vilnis Iekļavs” credentials=”Klients” author_image=”8295″]Paldies, Zigmund!

Tu esi profesionālis, jo slīpē katru detaļu un reizē izbaudi to, ko dari! Tieši tāpēc tu radi MĀKSLU! Panāc to, ka cilvēki paši SEV izveido pasākumu pasākumā. Paši lūdz piedalīties aktivitātēs, kurās atklājas apslēptie talanti. Tagad man sāp vēders un lūpu kaktiņi no smiekliem, bet reizē esmu pilnveidojies un baudījis šo svēto ģimenes mirkli.

Vai es ieteiktu Zigmundu par pasākumu vadītāju? NĒ, ja gribat ko paredzamu, jau redzētu vai garlaicīgu, negribat neko ar odziņu… Bet mums Zigmunds bija TIEŠI laikā!

Paldies Tev, ka padarīji īpašo dienu tik piesātinātu, bet reizē tik ļoti nepiespiesti cilvēcīgu! Tu esi īstajā vietā un, manuprāt, cel šīs sfēras latiņu. Negaidi pārējos un neskaties atpakaļ![/lvca_testimonial][/lvca_testimonials]

CENA

200 – 1000 EUR

INFO

Zigmunds Freibergs

Visu veidu pasākumi

Valoda: latviešu, angļu, krievu

Mob. +371 29995816

e–pasts: [email protected]

FOTO