Nauris Seisums

Harizmātisks, vienmēr smaidīgs un enerģijas pilns jaunietis, kurš 7 gadu garumā spējis tūkstošiem notikumos priecēt publiku visa Latvijā. Pieredzes bagāts un katrreiz patīkami pārsteigs ar savu atvērtību un enerģiskumu. Publika acumirklī vēlās iesaistīties! Savukārt, bērnu ballītēs Nauris spēj iejusties tēlos, cik vien fantāzija plašu spēj stiepties un bērni viņu vienkārši mīl!

[lvca_testimonials per_line=”3″][lvca_testimonial author=”Indra Veipa” credentials=”Jaunatnes darbiniece” author_image=”8025″]”Pasākuma rīkotāji, aicinot talkā vakara vadītāju, rēķinās ar harizmātisku izskatu,nostādītu balsi un publikas aizraušanas spējām. Tomēr gadās brīži, kad burvīga pasākuma laikā iestājas daudz mazāk patīkami brīži tehnisku ķibeļu veidolā. Un tad situāciju spēj glābt tikai spēja reaģēt ātri un profesionāli. Prakse pierādījusi, ka Naurim visas augšminētās kvalitātes piemīt, par ko patiess gandarījums.”[/lvca_testimonial][lvca_testimonial author=”Gatis Teilis ” credentials=”Pasākumu organizators” author_image=”8025″]”Nauris savu, kā pasākuma vadītāja tēlu, iekš Madonas novada jaunatnes lietu gada balvas “Sudraba Gailis” vadīšanas parādīja un pierādīja ļoti labi. Jau sākotnējā komunikācijā viņš sevi pieteica kā atraktīvu, pozitīvu un viegli komunicējamu personu, kas ātri “uzķer” pasākuma pamatdomu. Naura lielākais trumpis ir viņa vienkāršība un vieglums ar kādu viņš cauri nes pasākuma domu un uzrunā pasākuma apmeklētājus. Nauris ir fleksibls un ātri pielāgojas neparedzētām situācijām”.[/lvca_testimonial][/lvca_testimonials]

CENA

30 – 1000 EUR

INFO

Profesionāls pasākumu vadītājs - Kāzās, dzimšanas dienā, bērnu ballītē, korporatīvajā pasākumā, sporta spēlēs, par izdevīgām cenām, bet augstu kvalitāti.

Nauris Seisums

Kāzas, balles, korparatīvie pasākumi, bērnu ballītes

Valoda: latviešu, angļu, krievu

Mob.+371 20383922

E – pasts: [email protected]

FOTO