Kaspars Brūvelis

Harizmātisks un atraktīvs vadītājs, kuram par pasākumu vadīšanu acis priekā deg pašam un kurš spēj aizraut arī visus apkārtējos. Kaspars vairāku gadu ilgajā pasākumu vadīšanas pieredzē veiksmīgi pierādījis, ka šīs ir dažas no īpašībām, kas viņa sadarbību ar cilvēkiem padara tik īpašu.

Viņš ar pilnu atdevi metīsies pasākuma vadīšanā un organizēšanā, neskatoties uz to, vai vajadzīgs enerģisks, ar gaumīgu humoru apveltīts pasākuma līderis vai mierīgs un nosvērts moderators. Pieredze, darbojoties improvizācijas teātrī, atrodoties uz skatuves vai TV kameras priekšā, garantē, ka Kasparam vienmēr būs padomā kāda aktivitāte, uzdevums vai pārbaudījums gan visaizrautīgākajiem dejotājiem, gan mierīgiem un sēdošiem vakara baudītājiem.
Un, pats galvenais, viņš ir pārliecināts, ka tieši savstarpējā komunikācija, savstarpējā dzirkstelīte, un uz abpusēju uzticēšanos vērsta sadarbība ir tas, kas pasākumu padarīs baudāmu un neaizmirstamu gan svētku vaininiekiem, gan visiem sanākušajiem.
[lvca_testimonials per_line=”1″][lvca_testimonial author=”Maija Rjabova” credentials=”Saldus novada pašvaldības aģentūra “Saldus Tūrisma informācijas, kultūras un sporta centrs” Direktores vietniece kultūras jautājumos” author_image=”9151″]Ar Kasparu kopā esam strādājuši jau vairākos pasākumos.

Parasti cenšamies neatkārtoties un katram notikumam izvēlamies citu vadītāju, bet ne sadarbībā ar Kasparu, jo viņš jebkuru pasākumu spēj padarīt unikālu, aizraujošu un neredzētu. Turklāt Kaspars ne tikai vada pasākumu, bet ar sirdi un dvēseli piedalās rīkošanā, iesaka dažādas idejas (kuras, starp citu, nav mazums), un, ja nepieciešams, palīdzēs arī visās citās ar pasākumu rīkošanu saistītās norisēs. Noteikti iesaku savam īpašajam pasākumam izvēlēties Kasparu![/lvca_testimonial][lvca_testimonial author=”Irina Semjonova ” credentials=”Biedrības “Latvijas Dzīvnieku un vides aizsardzības centrs” valdes priekšsēdētāja” author_image=”9192″]Kaspars ir vienkārši fantastisks pasākumu vadītājs un lielisks cilvēks! Viņš atsaucās uz aicinājumu palīdzēt mums organizēt labdarības pasākumu „Laimei ir aste!” un aizrautīgi novadīja 7 stundu ilgu pasākumu! Viņš ir enerģisks, spēj pielāgoties publikas noskaņojumam, spēj improvizēt un pats svarīgākais viņam tik tiešām patīk tas, ko viņš dara! Pasākuma viesi bija sajūsmā par vadītāju! Ar Kasparu vienmēr ir prieks sadarboties un komunicēt, gan gatavojot pasākumu, gan pasākuma norises laikā. Kaspars ir viennozīmīgi lielisks pasākumu vadītājs un nevienu citu mūsu pasākumos pat vairs nevaram iedomāties![/lvca_testimonial][/lvca_testimonials]

CENA

200 – 700 EUR

INFO

Kaspars Brūvelis

Visa veida pasākumi

Valoda: latviešu, angļu, krievu

Mob.+371 28985073

E – pasts: [email protected]

FOTO