Ainars Bumbieris

Vai tās būtu kāzas, korporatīvs, sporta spēles, dzimšanas diena vai jebkurš cits saviesīgs pasākums – muzikālas, vienkārši skaistas un pozitīvas sajūtas, būs garantētas! Ar profesionālu pieredzi kopš 2007.gada, savos pasākumos Ainaram vienmēr azotē ir kāda kopīga spēle, “Limbo”, kopīgā teātra spēlēšana, dejas, dāvanas, viktorīnas, savstarpējās iepazīšanas spēlēs u.c. jautrības. Varēsiet pa īstam baudīt savu pasākumu, ļauties pārsteigumiem, dziesmām un atļaut sev visu. Vakara vadītājs rūpēsies par to lai viss ritētu raiti pēc scenārija un visas iesaistītās puses, varētu bez satraukuma, mierīgi un pozitīvi, tāpat kā Jūs nodoties sava lieliskā pasākuma baudīšanai.

*Koncerti
Koncertos iepējams dzirdēt Ainaru izpildot visus lielākos Latvijas Radio 2 hītus kā Sniegpulkstenītes, Krokusi, skolēnu himnu “Kad gladiolas zied”, un, protams, 2017. gada Latvijā otro (2.) visspēlētāko dziesmu “Lai Burvji Buras”; skaistākās Zigmāra Liepiņa dziesmas un dažādi itāļu un spāņu vai pat pasaules hīti. Muzikālais ceļojums ir ļoti pozitīvs, pacilājošs un skatītājus dejot un dziedāt aicinošs.   Koncertā daudz dažādu pārsteigumu un deju ar publiku, dāvanas, ziedi. Kā arī vienmēr iespējams kādam iegūt arī koncerta laikā jaunāko izpildītāja albumu un citus pārsteigumus.
Balles kopā ar DJ  – Latvijā šobrīd, vēl joprojām vienīgās un unikālākās balles, kuras notiek NON-STOP. Ainars Bumbieris uzstājoties kopā ar diskžokeju Roland McArsky, spēs jūs noturēt uz kājām līdz pat rīta gaismai (ja nepieciešams). Mūsu balles atšķiras no citām ar to, ka pēc dažādām Ainara izpildījumā dziedātām zaļumbaļļu, valšu, estrādes, deju, latviešu un pasaules populārāks mūzikas dziesmām, tik visiem ierastās pauzes vietā, turpinās spēlēt DJ pašus populārākos Latvijas un pasaules deju, klubu un pat ballīšu hītus arī no 80’’ gadiem un līdz pat mūsdienām. Tas nozīmē ka ballē apmierināt dejot kāri, varēs kā pati jaunākā, tā arī vidējās un pat vis nobriedušākās paaudzes dejotāji. 

 

 

[lvca_testimonials per_line=”3″][lvca_testimonial author=”Jānis Klientiņš” credentials=”Klients” author_image=”8025″]”Vieta Tavai atsauksmei”[/lvca_testimonial][/lvca_testimonials]

INFO

Ainārs Bumbieris

Svinīgi pasākumi, balles, koncerti

Valoda: latviešu, angļu, krievu

Mob. +371 25516744

E – pasts: [email protected]

CENA

Pēc iepriekšējas vienošanās.

FOTO