Agnese Kuplēna

Mana pasākumu vadīšanas pieredze, kā arī muzicēšanas pieredze ir jau 14 gadus. Tā kā pamatdarbā strādāju Liepājas pilsētas leļļu teātrī, tad, protams, man bērnu pasākumu vadīšanā arī ir milzīga pieredze, turklāt, ar bērniem saprotos ļoti labi. Skatuves pieredze gan leļļu teātrī, gan muzicējot uz skatuves, man sniedz lielāku atbrīvotību un spēju iziet no neparedzētā veiksmīgāk, nekā, ja būtu tikai pasākumu vadītāja. Man patīk dažādi cilvēki, dažādi pasākumi, tāpēc neaprobežojos ar konkrēta rakstura pasākumiem. Vadu visa veida pasākumus – gan bērniem, gan pieaugušajiem, gan uzņēmumiem, gan pilsētas un pagastu svētkus, gan koncertus, gan citus saviesīgus pasākumus. Man patīk viss, kas ir saistīts ar skatuvi. Klienti par pozitīvu atzīst to, ka pasākumu vadīšanas ietvaros varu izspēlēt dažādas ar mūziku saistītas spēles un uzdevumus, jo mūzika ir mana spēcīgā puse. Turklāt, bieži apvienoju muzicēšanu ar pasākumu vadīšanu, kas vienmēr ir pozitīvi klientam dēļ izcenojumiem, kas samazinās un man dēļ tā, ka visu pasākumu tādējādi kontrolēju. Nenoliedzami, tas ir vieglāk man kā vadītājai un mūziķei, jo ar publiku esmu nepārtrauktā kontaktā. Mani lielākie sasniegumi ir cilvēku pateicības, bērnu vēstules, laimīgo jaunlaulāto smaidi un labi padarītā darba sajūta. Ja jāizceļ kāds īpašāks pasākums, tad, iespējams, tie ir Latvijas Jūras spēku gada diena, Latviešu biedrības jubileja Ņūdžersijā, labdarības koncerta vadīšana Latviešu biedrības namā, Muzeju nakts vadīšana Liepājā u.c.

[lvca_testimonials per_line=”1″][lvca_testimonial author=”Valda Rainey” credentials=”Ņūdžersijas latviešu biedrības sekretāre, Ņujorkas Daugavas vanagu priekšniece un AALU organizācijas vadītāja” author_image=”8712″]Agnese  pie mums, Amerikā, veiksmīgi ir novadījusi vairākus pasākumus, kā arī sniegusi 2 koncertus – gan Ņūdžersijā, gan Ņujorkā.

Pirmā sadarbība bija Ņūdžersijas latviešu biedrības 65 gadu jubileja estrādē “Priedaine”. Agnese mums sniedza  koncertu un vēlāk novadīja jubilejas pasākumu. Nedēļu vēlāk Agnese novadīja Amerikas latviešu uzņēmēju (AALU) tikšanos Ņūdžersijā, pilsētā Veina. Visi uzņēmēji bija ļoti priecīgi. Jāatzīst, ka vairāku gadu garumā šī bija veiksmīgākā tikšanās reize, jo Agnese tajā iedvesa jaunu, nebijušu vēsmu. Nākamā sadarbība mums bija pēc nepilna gada, kur uzaicinājām Agnesi ar vēl 2 kolēģiem novadīt Lieldienu pasākumu bērniem kultūras namā un estrādē “Priedaine”, un dažas dienas vēlāk viņa sniedza koncertu Ņujorkā, Daugavas vanagu nama zālē. Arī turpmāk mēs noteikti turpināsim sadarbību, jo Agnese prot lieliski iejusties jebkurā sabiedrībā un spēj atrast lielisku kontaktu jebkurā vecuma grupā.[/lvca_testimonial][/lvca_testimonials][lvca_testimonials per_line=”2″][lvca_testimonial author=”Linda Pričina” credentials=”Grobiņas novada domes kultūras nodaļas vadītāja ” author_image=”8715″]Grobiņas novada dome ir vairākkārtīgi sadarbojusies ar Agnesi Kuplēnu. Visās sadarbības reizēsuzdotie uzdevumi ir veikti atbildīgi, laikā un aktīvi sadarbojoties, ņemot vērā pasākuma specifiku un auditoriju.

Uz Agnesi var paļauties, tiek ievēroti atrunātie laiki, katrā pasākumā tiek izmantotas oriģinālas idejas.[/lvca_testimonial][lvca_testimonial author=”Marta Grundmane” credentials=”Tūrisma uzņēmuma “Mārītes” biroja administratore” author_image=”8713″]Jau vairāk kārt esam sadarbojušies ar Agenesi Kuplēnu, kad veidojam pasākumus gan uzņēmumam, gan saviem klientiem.
Agnese ir ļoti atsaucīga un radoša. Jebkura mūsu ideja tiek uzklausīta ar interesi, un mūsu ieceres vienmēr papildina un apaudzē ar brīnišķīģām idejām. Vienmēr esam apmierināti ar pasākuma vadīšanas brīdi.
Agnese spēj pasākumā apvienot dažādus cilvēkus, iepriecināt un izklaidēt pasākuma dalībniekus. Mirklī spēj atrast atrisinājumu, ja gadās kāda neparedzēta situācija.[/lvca_testimonial][/lvca_testimonials]

CENA

Mans cenu diapazons ir ļoti elastīgs, jo vadu pārāk dažādus pasākumus, lai visiem noteiktu vienu cenu. Bērnu pasākumu izmaksas ir 30 eiro, ja tas ir stundu garš pasākums, bet sākot ar divām stundām, cena ir 25 eiro stundā. Kāzas vadu no 250 – 350 eiro (viss ir atkarīgs no tā, cik daudz no manis tiek prasīts, jo daudzi vēlas, lai vada visu – gan viesu sagaidīšanu un visas nepieciešamās izdarības pirms galda, bet daudzi arī, lai vada tikai saviesīgo daļu), korporatīvo pasākumu vadīšana ir no 200 – 300 eiro, koncertu vai citu pasākumu pieteikšana, vadīšana ir no 150 – 250. Šajās norādītajās cenās ir iekļauts tikai mans darbs pie scenārija un vadīšanas procesa. Rekvizīti un ceļš tiek skaitīts papildus.

INFO

Agnese Kuplēna

Visa veida pasākumi

Valoda: latviešu

Mob.+371 22332339

E – pasts: [email protected]

FOTO