bigshow.lv-fizikas-eksperimentu-sovs

FIZIKAS EKSPERIMENTU ŠOVS – IZKLAIDE BĒRNIEM UN PIEAUGUŠAJIEM

Mums visiem plašāk Fizika asociejas ar mācību priekšmetu, kuru apgūstam skolas pēdējās klāses, bet tajā pašā laikā fizika ir mūsu ikdiens neatņemama sastāvdaļa, ko redzam un “sajūtam uz savas ādas” visikdienišķākajās situācijās. Vēlamies piedāvāt bērniem un arī pieaugšajiem nostiprināt savas fizikas zināšanas ar mūsu jautrajiem, profesionālajiem un nedaudz dullajiem zinātniekiem šova programmā ar sprādzieniem, dūmiem, uguni un citiem pārsteigumiem.

Zinātnieki savu šovu dodas demostrēt izbraukuma braucienos visā Latvijā. Tiek veidota improvizētā zinātnieku labratorija atmosfēras radīšanai, padomāts arī par zinātnieku tēla izskatu un lielākos pasākumos varam nodrošināt arī apskaņošanu. Zinātnieks darbojas viens vai divatā, tas ir atkarīgs no skatītāju daudzuma un programmas izvēles.

Eksperimentu veicēji no sākuma demonstrē, bet pēc tam ļauj iesaistīties arī skatītājiem. Būs netikai sprādzieni, uguns un dūmi, bet zinātnieki arī pagatavos ledus aukstu kukurūzu, kas būs kā ekskluzīvs ēdiens skatītājiem. Pēc atsevišķa pieprasījuma var tikt pagatavots arī saldējums.

Fizikas eksperimenti garantē šovu, zināšanas,  izklaidi un skatītāju iesaistīšanu. Programma piemērota netikai bērnu ballītēm , bet arī pieaugušo pasākumiem – Kāzas, korporatīvais pasākums, sporta spēles, dzimšanas dienas svinības un pilsētas pasākumos.

VIDEO

CENA & RAIDERIS

Mazā programma

170 EUR – 1h

Lielā programma

400 EUR – 1,5h

INFO

Pieaugušie bērni, pasākumu aģentūra, bērnu ballītes

Pieaugšie Bērni

Fizikas eksperimentu šovs

Mob. +371 28286375

E pasts: [email protected]

FOTO

TEMATISKĀS BALLĪTES

Animatori, animāciju tēli un tērpi kā arī dažādas tematiskās ballītes, meistarklases, burbuļu ballīte, picu ballīte, saldējuma ballīte, ziemassvētku vecitis,

BĒRNU BALLĪŠU ORGANIZĒŠANA

Bērnu ballītes organizēšana jeb pasākumi bērniem tieši jūsu un bērna vēlmēm, izbraukumos vai mūsu organizētajās vietās ar pašiem atraktīvajiem vadītājiem.

Burbuļu ballīte

VALDMAN EVENTS – BURBUĻU BALLĪTE

Aizraujoši triki, kas nepadodas gravitācijas likumiem, uguns un dūmu burbuļi, milzīgi tuneļi un neona maģija iekaros jūsu sirdis un uzdāvinās viskošākās un neaizmirstāmās emocijas.

BĒRNU SEJIŅU APGLEZNOŠANA

Bērnu sejiņu apgleznošanu, kas bērnu pārvērš par tā vismīļāko varoni. Plaša krāsu, spīdumu, dekoratīvo akmentiņu un zīmējumu izvēle.

ZIEMASSVĒTKU VECĪTIS

Radīs īpašu atmosfēru, lai uz kurieni dotos, jo vienmēr nāk sirsnīgs, priecīgs un pilns ar laimi, kurā vēlas dalīties ar citiem.