bigshow.lv-sejinu-apgleznosana

BĒRNU SEJIŅU APGLEZNOŠANA

Bērnu sejiņu apgleznošanu, kas bērnu pārvērš par tā vismīļāko varoni. Sešu gadu pieredze seju apgleznošanā, piedaloties dažādos privāots un publiskos pasākumos.

Visas krāsas ir kvalitatīvas un uz ūdens bāzes, kas nenodar kaitējumu ādai. Dažādi toņi līdz pat ļoti spilgtiem. Plaša zīmējumu izvēle. Sākot no mīļajiem variantiem līdz briesmoņiem . Un protams daudz spīdumu un dekoratīvo akmentiņu. Zīmējam ātri un skaisti .

Vēl piedāvājumā ir lielie burbuļi, Glitter tattoo, ūdens tetovējumi , hennas tetovējumi, loku balonfigūras, pieaugušo seju apgleznošana, body Art un topošo māmiņu Punču apgleznošana.

Piedāvājam bērnu sejiņu apgleznošanas kursus, gan bērniem , gan pieaugušajiem.

FOTO

CENA & RAIDERIS

Cena vidēji 80 Eur par 10 bērnu sejiņu apgleznošanu, bet katram klientam tiek sagatavots speciāls piedāvājums ņemot vērā viņa velmes.

INFO

Bigshow.lv

Bērnu sejiņu apgleznošana

+371 28286375

TEMATISKĀS BALLĪTES

Animatori, animāciju tēli un tērpi kā arī dažādas tematiskās ballītes, meistarklases, burbuļu ballīte, picu ballīte, saldējuma ballīte, ziemassvētku vecitis,

BĒRNU BALLĪŠU ORGANIZĒŠANA

Bērnu ballītes organizēšana jeb pasākumi bērniem tieši jūsu un bērna vēlmēm, izbraukumos vai mūsu organizētajās vietās ar pašiem atraktīvajiem vadītājiem.

PIEAUGUŠIE BĒRNI – FIZIKAS EKSPERIMENTU ŠOVS

Fizikas ekspermenti, priekšnesums, šovs, skatītāju iesaistīšana, izklaide. Fizikas eksperimenti bērnu dzimšanas dienas ballītē vai pieaugušo korporatīvajā pasākumā noteikti spēs pārsteigt gan lielus gan mazus.

Burbuļu ballīte

VALDMAN EVENTS – BURBUĻU BALLĪTE

Aizraujoši triki, kas nepadodas gravitācijas likumiem, uguns un dūmu burbuļi, milzīgi tuneļi un neona maģija iekaros jūsu sirdis un uzdāvinās viskošākās un neaizmirstāmās emocijas.

ZIEMASSVĒTKU VECĪTIS

Radīs īpašu atmosfēru, lai uz kurieni dotos, jo vienmēr nāk sirsnīgs, priecīgs un pilns ar laimi, kurā vēlas dalīties ar citiem.