bigshow.lv-ziemassvetku-vecisi

Ziemassvētku vecītis

 

Ziemassvētku vecītis izbraukumos pie ģimenes, draugiem, radiem, kolēģiem. Zema cena, labas atsauksmes, laba, augsta kvalitāte un pieredze. Pasākumu vadītājs, animators, bērnu ballīšu vadītājs - Gatis Kondrāts

Ziemassvētku vecītis ļaus taviem svētkiem būt vēl sirsnīgākiem un palīdzēs radīt pareizo atmosfēru. Salavecīts brauc ciemos uz mājām, uz darbu un dažādiem citiem pasākumiem. Vienmēr gatavs iepriecināt gan bērnus gan pieaugušos. Ziemassvētku vecītis būs lieliska dāvana Taviem kolēģiem, draugiem vai ģimenei.

Ziemassvētku vecītis augstu vērtē norunātu vietu un laiku, tāpēc vienmēr garantē savu ierašanos, ja to ir apsolijis. Ierodoties svētku vietā, to dalībniekus pārsteigs ar teatrālu uzvedumu, zinkārīgiem jautājumiem, rotaļām, dančiem, dāvanu dalīšanu, skaistu kopbildes uzņemšanu un teatrālu atvadīšanos.

Papildus piedāvājam: 

Rūķus un Rūķenītes

FOTO

CENA & RAIDERIS

Cena vidēji 80 Eur par ciemošanos, bet katram klientam tiek sagatavots speciāls piedāvājums ņemot vērā viņa velmes.

INFO

Bigshow.lv

Ziemassvētku vecītis

+371 28286375

TEMATISKĀS BALLĪTES

Animatori, animāciju tēli un tērpi kā arī dažādas tematiskās ballītes, meistarklases, burbuļu ballīte, picu ballīte, saldējuma ballīte, ziemassvētku vecitis,

BĒRNU BALLĪŠU ORGANIZĒŠANA

Bērnu ballītes organizēšana jeb pasākumi bērniem tieši jūsu un bērna vēlmēm, izbraukumos vai mūsu organizētajās vietās ar pašiem atraktīvajiem vadītājiem.

PIEAUGUŠIE BĒRNI – FIZIKAS EKSPERIMENTU ŠOVS

Fizikas ekspermenti, priekšnesums, šovs, skatītāju iesaistīšana, izklaide. Fizikas eksperimenti bērnu dzimšanas dienas ballītē vai pieaugušo korporatīvajā pasākumā noteikti spēs pārsteigt gan lielus gan mazus.

Burbuļu ballīte

VALDMAN EVENTS – BURBUĻU BALLĪTE

Aizraujoši triki, kas nepadodas gravitācijas likumiem, uguns un dūmu burbuļi, milzīgi tuneļi un neona maģija iekaros jūsu sirdis un uzdāvinās viskošākās un neaizmirstāmās emocijas.