bigshow.lv-picu-ballite

PICU BALLĪTE BĒRNIEM

Smieklīga, bet ļoti profesionālā ir picu ballīte, tā laikā bērni varēs iepazīties ar to kā tiek gatavotas garšīgās picas kā arī mūsu picu meistars tevi pārsteigs ar dažādiem trikiem. Gatavosim kopā, taisīsim trikus kopā un pēc tam arī garšīgi varēsim baudīt kopā paveikto darbu.

FOTO

CENA & RAIDERIS

Cena pēc vienošanās

INFO

Picu Ballīte

+371 26835333

TEMATISKĀS BALLĪTES

Animatori, animāciju tēli un tērpi kā arī dažādas tematiskās ballītes, meistarklases, burbuļu ballīte, picu ballīte, saldējuma ballīte, ziemassvētku vecitis,

BĒRNU BALLĪŠU ORGANIZĒŠANA

Bērnu ballītes organizēšana jeb pasākumi bērniem tieši jūsu un bērna vēlmēm, izbraukumos vai mūsu organizētajās vietās ar pašiem atraktīvajiem vadītājiem.

PIEAUGUŠIE BĒRNI – FIZIKAS EKSPERIMENTU ŠOVS

Fizikas ekspermenti, priekšnesums, šovs, skatītāju iesaistīšana, izklaide. Fizikas eksperimenti bērnu dzimšanas dienas ballītē vai pieaugušo korporatīvajā pasākumā noteikti spēs pārsteigt gan lielus gan mazus.

BĒRNU SEJIŅU APGLEZNOŠANA

Bērnu sejiņu apgleznošanu, kas bērnu pārvērš par tā vismīļāko varoni. Plaša krāsu, spīdumu, dekoratīvo akmentiņu un zīmējumu izvēle.

ZIEMASSVĒTKU VECĪTS

Radīs īpašu atmosfēru, lai uz kurieni dotos, jo vienmēr nāk sirsnīgs, priecīgs un pilns ar laimi, kurā vēlas dalīties ar citiem.

BEROLLS – SALDĒJUMA BALLĪTE

Saldējuma rullīšus iespējams pagatavot ar gandrīz jebkādu garšu pēc izvēles. Veselīgāka
dzīves veida piekritējiem piedāvājam rullīšus ar dažādām augļu garšām. Saldumu mīļiem
iesakām nogaršot kādu no mūsu klasiskajām garšām – Kinder vai Oreo.