bigshow.lv-dr-hastag

Ballīte ar Dr. Haštag

Neredzamības formulas izgudrotājs un mūžsenais bērnu draugs Dr. Haštags aicina bērnu ballīti svinēt viņa laboratorijā.
Kas ir Dr. Haštags?  Tas ir amizantais un jautrais izgudrotājs, kas jau ilgus gadus vada bērnu balites. Ar Bērniem viņš atrod vislabāko kontaktu, jo no bērniem var smelties savas idejas. “Nekas nav neiespējams”. saka Dr. Haštags.
Haštaga laboratorijā vienmēr ir iespēja sarīkot jautru, pārsteigumiem pilnu ballīti, kuras laikā netrukst joki, pārbaudījumi, eksperimenti un dažādas izdarības.

FOTO

CENA & RAIDERIS

2h programma kopā ar Dr. Haštagu – 150EUR

INFO

Rihards Čerkovskis

Dr. Haštag

Adrese: Ģertrūdes iela 103;
Tel. 20663112

TEMATISKĀS BALLĪTES

Animatori, animāciju tēli un tērpi kā arī dažādas tematiskās ballītes, meistarklases, burbuļu ballīte, picu ballīte, saldējuma ballīte, ziemassvētku vecitis,

BĒRNU BALLĪŠU ORGANIZĒŠANA

Bērnu ballītes organizēšana jeb pasākumi bērniem tieši jūsu un bērna vēlmēm, izbraukumos vai mūsu organizētajās vietās ar pašiem atraktīvajiem vadītājiem.

PIEAUGUŠIE BĒRNI – FIZIKAS EKSPERIMENTU ŠOVS

Fizikas ekspermenti, priekšnesums, šovs, skatītāju iesaistīšana, izklaide. Fizikas eksperimenti bērnu dzimšanas dienas ballītē vai pieaugušo korporatīvajā pasākumā noteikti spēs pārsteigt gan lielus gan mazus.

BĒRNU SEJIŅU APGLEZNOŠANA

Bērnu sejiņu apgleznošanu, kas bērnu pārvērš par tā vismīļāko varoni. Plaša krāsu, spīdumu, dekoratīvo akmentiņu un zīmējumu izvēle.

ZIEMASSVĒTKU VECĪTS

Radīs īpašu atmosfēru, lai uz kurieni dotos, jo vienmēr nāk sirsnīgs, priecīgs un pilns ar laimi, kurā vēlas dalīties ar citiem.