bishowlv-street-warriors-baneris-2

Šova komanda “Street Warriors”

Baltijas šova komanda  “Street Warriors”  veic profesionālus akrobātikas šovus, kuri spēs pārsteigt ikvienu skatītāju, jo priekšnesumi tiek papildināti arī ar ielu vingrošanas, karsēju sporta un deju elementiem kopā veidojot, ko patiešām unikālu un vēl neredzētu. Katram šovam tiek gatavota īpaša mūzika, tērpi un horeogrāfija, kas veido elpu aizraujošu un tajā pašā laikā humora pilnu priekšnesumu. Pēc klientu pieprasījuma var tikt sagatavoti specializēta šova programma, kurai tiek pielāgoti tērpi, mūzika, horeogrāfija un mākslinieku skaits.

Komandas pamatsastāvā ir 3 kungi un 3 dāmas, kas ir kā komandas “odziņa” bezbailīgas, drosmīgas un piedalās visos trikos. Jau vairākus gadus komanda uzstājoties bērnu, pieaugušo un senjoru pasākumos garantē, kas spēs iederēties un nodot milzīgo priekšnesuma enerģiju  ikvienam skatītājam.

Garākajā šova programmā piedāvājam iesaistīt arī mūsu skatītājus dažādos trikos – sākumā gan nedaudz kūtri un bailīgi, bet šova programmas vadītājs lieliski spēj pārliecināt arī stīvākos ofisa darbiniekus par piedalīšanos trikos un rezultāts ir patiešām fantastisks vienā mirklī jau katrs no iesaistītājiem skatītājiem iemācījies arī kādu interesantu triku, kas tiek pasniegts ar labu humoru līdz ar to tie kas tomēr netiek iesaistīti trikos var baudīt šovu. Šova programmas tiek sagatavotas latviešu, krievu un angļu valodā. Svarīgi pieminēt arī to, ka šie šovi paredzēti āra apstākļiem, iekštelpām un dažādiem skatuvju izmēriem, tāpēc pavisam noteikti spēsim atrast risinājumu arī jūsu pasākumam. Pieejamā video redzams viens no mūsu šoviem, bet pārējie tiek turēti noslēpumā, lai skatītājiem saglabātu intrigu par gaidāmajiem ciemiņiem.

VIDEO

VIDEO

VIDEO

VIDEO

INFO

Komandas līderis
Gatis Kondrāts

Mob.+371 28286375

E – pasts: [email protected]

CENA

Viens priekšnesums (6 minūtes)

45€ – Vienam māksliniekam + ceļa izdevumi.

Garā šova programma ar skatītāju iesaistīšanu (40 minūtes)

65€ – Vienam māksliniekam + ceļa izdevumi

VALODA

Pasākumu vadīšana pa mikrofonu latviešu, krievu un angļu valodā.

AKROBĀTU SKAITS

Pēc jūsu vajadzībām uz pasākumu pieejami 6 akrobāti