bishowlv-Dream-Team-baneriss

Deju studija “Dreamteam” – LED šovs

Īpaši solo deju priekšnesumi pasākumiem, kuru organizatoriem ir svarīgi pārsteigt savus viesus ar ko oriģinālu un interesantāku par ierastajiem deju šoviem – HOOPDANCE! Tiek dejots ar īpašiem LED riņkiem – daudz spožas gaismiņas un ir apstrādāti ar speciālu, prožektoros mirdzošu lenti. Deja izskatīsies krāšņa un neļaus skatītājiem novērsties ne mirkli.

Iespējams izveidot arī grandiozākus šovus veselas deju grupas izpildījumā!

Studijas 4 gadu ilgajā pastāvēšanas laikā esam sevi pierādījušas kā karsējmeitenes lielākajos Latvijas sporta pasākumos un maratonos, Go – Go dejotājas klubos, kā arī uzstājušās dažāda tipa privātos un publiskos pasākumos ar saviem deju šoviem. Mūsu meitenes ir arī 2015. – 2017. gada sezonas oficiālās Drift Latvia dejotājas, 2016. un 2017. gada Lattelecom Marathon karsējmeitenes, šovasar izmēģinājām spēkus pludmales smiltīs –  ERGO Open 2017 pludmales volejbolā, bet kopš sezonas sākuma esam telpu futbola komandas karsējmeitenes.

VIDEO

INFO

Komandas līderis
Elīna

Mob.+371 26394221

E–pasts: dreamteam.dance.lv@gmail.com

CENA

Cena par šovu 50€ + ceļa izdevumi ārpus Rīgas, ietverot 1-3 dejām, gan LED, gan ar spīdīgo lenti apstrādātos riņķus – pēc pasākuma organizatoru vēlmēm.