FOTO, VIDEO PAKALPOJUMI

bigshow.lv-foto-video

Kas ir pasākums bez fotogrāfa vai video operatora?

APRAKSTS

KONTAKTI

Elvis Lācis

Kāzas, produkti, kailfoto, sports

Foto, video, montāža, specefekti

Esmu 23 gadus jauns fotogrāfs, video operators, režisors un montētājs.

Ar fotografēšanu jau nodarbojos teju 10 gadus, bet tikai kādus 4 gadus to daru profesionālā līmenī.

Ja runājam par fotografēšanu tad man vairāk patīk fotografēt cilvēkus, portreti, un izmantot dažādus paņēmienus, lai fotogrāfiju rezultāta padarītu interesantāku un tajā parādītu vairāk detaļu.

Ar video esmu diezgan daudzpusīgs, filmēju kāzas, soc. tīklu reklāmas, dažādu pasākumu atskati, taču viena lieta ko visvairāk patīk filmēt ir deja. Jo deja ir kustība ar kuras palīdzību var izteikt stāstu. Pats vienmēr esmu gribējis iemācīties dejot vairāk kaut ko par valsi, bet nu labāk tomēr patīk filmēt deju.

Mob.+37127439434

E – pasts: [email protected]

Soc. tīkli:

Edgars Ļaksa

Sporta pasākumi

Foto, video, montāža, specefekti, drons

Jau 4 gadus nodarbojas ar dažādu video materiālu filmēšanu un to apstrādi. Fotogrāfs arī dažādos pasākumos, taču lauciņš kurā jūtas visbrīvāk un var vislabāk izpausties ir tieši video. Piedalījies dažādos video projektos, video ir saņēmusi apbalvojumus, prot brīvi izmantot tādas programmas kā Adobe After Effects/Adobe Premiere/Adobe Photoshop/Adobe illustrator/Mocha For Ae taču ir arī zināšanas par tādām programmām kā 3ds max/Motive/Cinema 4D.

Mob.+37126571757

E – pasts: [email protected]

Estere Tomsone

Privātās fotosesijas, Pasākumi, Reklāmas foto

Foto un to apstrāde

Ar fotogrāfēšanu nodarbojos jau vairākus gadus. Šis ir darbs, kas man sagādā daudz pozitīvu emociju, un to daru ar 100% atdevi un lielu atbildību. Vislabprātāk darbojos privātās fotosesijās vai reklāmas foto veidošanā, taču mēdzu bildēt arī pasākumus- dzimšanas dienas ballītes, dažādas atklāšans vai prezentācijas, Piedāvāju arī fotosesijas studijā. Darbojos tādās programmās kā Adobe Photoshop un Adobe Lightroom.
Ceru, ka spēšu katru iepriecināt gan ar pozitīvām emocijām fotosesijas laikā, gan ar skaistām fotogrāfijām pēc tam.

Mob.+37125635724

E – pasts: [email protected]

Soc. tīkli:

Ritvars Stankevičs

Pasākumi, privātās fotosesijas, kāzas

Foto un to apstrāde

Lai gan sākotnēji varētu šķist ka esmu parāk jauns lai sauktu sevi par profesionālu fotogrāfu, neļauj acīm sevi apmanīt, esmu pieredzējis un atzīts sava amata meistars. Pārsvarā specializējos dažādu pasākumu fotogrāfēšanā, neatkarīgi no tā vai tie ir publiski pasākumi – koncerti, prezentācijas, festivāli vai privāti- Kāzas, Kooporatīvie un daudzi citi. Protams nodarbojos arī ar inviduālām,pāru, ģimeņu un daudzām citām fotosesijām Manu darbu ir atzinuši un joprojām atzīst tādi klienti kā : Mikrofona ieraksti Lauris Reiniks, Guntars Račs, Intars Busulis, Singapūras Satīns, TeaTree Improvizācijas teatris, MicroSoft Latvia, Ghetto Games, Avantis Wander, Ipstens Kūns, Imanta Ziedoņa muzejs, Jānis Stībelis, OZOLS, Edavārdi, Singapūras Satīns, Latvijas Universitātes Studentu Padome, SIA ACB, Entuziastu Volejbola Līga, Swedbank, Jēkabpils FuckUp Nights, Riga, Ansis, Young Media Sharks, SummerSound, Riga Jazz Festivāls, Astro’n’out Kaķu Vārtī, Churchill. Izvēloties mani tu izvēlies patiešām lieliskas bildes.

Mob.+37128296452

E – pasts: [email protected]

Soc. tīkli:

Krists Luhaers

Pasākumi, privātās fotosesijas, kāzas, reklāmas

Foto un video

Savu profesionālo karjeru sāku kā Skaņotājs/Gaismotājs, bet šobrīd daru to ko vienmēr esmu vēlējies darīt – veidoju kustīgus un nekustīgus attēlus.

Esmu pieejams gan lokāliem, gan internacionāliem projektiem. Uzskatu, ka neviens projekts nav par lielu vai par mazu, ja es tajā redzu izaicinājumu esmu gatavs tajā ieguldīt visu savu enerģiju.

Ķeru emocijas 24/7. No skatuves līdz ielām. No balētājiem līdz prezidentam. No Taizemes līdz Ņujorkai. No dabas līdz studijai. No digitālā līdz celulozes filmai. No reklāmas līdz kāzām.

Līdz šim esmu sadarbojies ar ElectroLux, Latvijas Radio, Magnēts, Jāņa Sēta, Luge Norge,, Monea, Latvijas Nacionālo Bibliotēku, Sportsomania, SSE Riga, Samsung, Converse, Dons, Astro’n’out, Bandmaster, Marta Grigale, Justs, Fon Stricka villa, Juste Debout, Bike vibe Oslo un vēl daudziem citiem.

Ja vēlies ar mani sadarboties, ieskaties apskaties manus līdzšinējos darbus un padod ziņu.

Mob.+37126166313

E – pasts: [email protected]

Soc. tīkli:

Emīls Trauliņš

Pasākumi, privātās fotosesijas, reklāmas foto

Foto un to apstrāde

Divus gadus nodarbojos ar fotografēšanu. Fotografēju pasākumus, individuālās foto sesijas un veidoju produktu reklāmas. Padaru savas fotogrāfijas unikālas, eksperimentējot ar krāsu toņiem, izmantojot aksesuārus, piemēram, kristālu prizmas vai CD diskus, kas bagātina bildes ar pārsteidzošiem efektiem.
Brīvi protu izmantot Adobe Lightroom/ Adobe Photoshop programmatūras
Fotografēšanā izmantoju SONY A6300 kameru
Esmu iesaistījies Latvijas Universitātes/BA Tūrības/Deju koncertu/Dzimšanas dienas/Preses konferences (tevi.lv) pasākumos.

Mob.+37126257561

E – pasts: [email protected]

Soc. tīkli: