bigshow.lv-valdman-events

VALDMAN EVENTS – BURBUĻU BALLĪTE

Atklājiet nezināmo un tik trauslo ziepju burbuļu pasauli kopā ar Valdman Events! ⭐️✨Aizraujoši triki, kas sagrauj visus gravitācijas likumus, uguns un dūmu burbuļi, milzīgi tuneļi un neona maģija neatstās jūs vienaldzīgus un dāvās jums visspilgtākās un neaizmirstamākās emocijas!

VIDEO

CENA & RAIDERIS

Pieaugušajiem:
Šova ilgums 15 min
Katrs cilvēks bus iekļauts lielajā burbuļu tunelī!

Bērniem:
Šova ilgums līdz 1 stundas
Interaktīvais pasākums kopā ar bērniem..

Cenas sākot no 170 Eur + PVN un ceļa izdevumi

INFO

Burbuļu ballīte, burbuļu priekšnesums

Valdman Events

Burbuļu Ballīte

+371 20386949

FOTO

TEMATISKĀS BALLĪTES

Animatori, animāciju tēli un tērpi kā arī dažādas tematiskās ballītes, meistarklases, burbuļu ballīte, picu ballīte, saldējuma ballīte, ziemassvētku vecitis,

BĒRNU BALLĪŠU ORGANIZĒŠANA

Bērnu ballītes organizēšana jeb pasākumi bērniem tieši jūsu un bērna vēlmēm, izbraukumos vai mūsu organizētajās vietās ar pašiem atraktīvajiem vadītājiem.

PIEAUGUŠIE BĒRNI – FIZIKAS EKSPERIMENTU ŠOVS

Fizikas ekspermenti, priekšnesums, šovs, skatītāju iesaistīšana, izklaide. Fizikas eksperimenti bērnu dzimšanas dienas ballītē vai pieaugušo korporatīvajā pasākumā noteikti spēs pārsteigt gan lielus gan mazus.

BĒRNU SEJIŅU APGLEZNOŠANA

Bērnu sejiņu apgleznošanu, kas bērnu pārvērš par tā vismīļāko varoni. Plaša krāsu, spīdumu, dekoratīvo akmentiņu un zīmējumu izvēle.

ZIEMASSVĒTKU VECĪTS

Radīs īpašu atmosfēru, lai uz kurieni dotos, jo vienmēr nāk sirsnīgs, priecīgs un pilns ar laimi, kurā vēlas dalīties ar citiem.